Facebook Google+ Twitter

Nawymyślaj nam, a damy Ci pracę

Poszukujemy Autora Wiadomości24.pl, który chciałby poprowadzić nowy serwis. Na zgłoszenia czekamy tylko przez tydzień. Co trzeba zrobić, aby dostać tę posadę?

 / Fot. ShutterstockPo pierwsze - oferta skierowana jest do zarejestrowanych Autorów Wiadomości24.pl, a jako że serwis ma charakter sportowy - także do Autorów zaprzyjaźnionego serwisu Ekstraklasa.net. Aby się zgłosić trzeba zatem mieć profil i co najmniej 5 opublikowanych materiałów w swym dorobku. To jednak nie wszystko.

 / Fot. ShutterstockPoszukujemy osoby najbardziej kreatywnej, zatem wraz ze zgłoszeniem (na adres: t.kowalski@polskapresse.pl) prosimy o przysłanie pomysłu na konkurs bądź plebiscyt dotyczący Euro 2012.

Jaki to ma być konkurs? Jaki plebiscyt? Jaka sonda? Właśnie Ty masz to wymyślić. Po prostu wyobraż sobie, że masz do rozdania pełen wór ciekawych nagród. Trzeba je wręczyć kibicom piłkarskiej reprezentacji Polski. Jednak obdarowani najpierw muszą się wykazać - wygrać wymyślony przez Ciebie konkurs lub plebiscyt.

Na tym właśnie będzie polegała Twoja praca - będziesz przeprowadzał konkursy w serwisie internetowym. Masz już pomysł, a najlepiej dwa lub trzy? Spisz plan i prześlij do nas na podany wyżej adres e-mail. Jeśli właśnie Twoje pomysły spodobają się nam najbardziej, dostaniesz umowę i pracę.

 / Fot. ShutterstockDokument powinien zawierać:

- nazwę konkursu/plebiscytu
- hasło reklamowe
- harmogogram (nie podawaj dokładnych dat, a tylko jak długo powinny trwać poszczególne fazy)
- opis konkursu i jego zasady

Zgłoszenia oceni specjalnie jury w składzie: Paweł Nowacki, Michał Wieczorek, Tomasz Kowalski

Wymyśl konkurs lub plebiscyt - wygraj pracę w Polskapresse. Na zgłoszenia czekamy tylko przez tydzień, do 28 października włącznie. Skontaktujemy się z wybraną osobą, a wyniki ogłosimy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Witam, dziękuję za cierpliwośc, wyniki podamy w poniedziałek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcja ma gdzies autorow, ponawiam pytanie????

Komentarz został ukrytyrozwiń
fan
  • fan
  • 04.11.2011 09:02

kiedy będą wyniki konkursu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Łukasz Wolski- a paciorki dla tubylców? Mi nie chodzi o rozdawnictwo książek czy biletów. Podam przykład- są teksty wymagające wiele pracy i czasu, są? Są. Tyle samo potrzeba na dobrą galerię. Kto dostaje nagrody? Teksty nośne ale bez dużego nakładu pracy, zdjęcia cyknięte ale cool a galerie?. Mamy tyle działów,piszą dla nich autorzy których nie ma na migaczu. Bo są to tematy niszowe. Może raz na kwartał dać wyróżnienia, nie pieniądze, może dyplom? dla tych co wkładają dużo serca i czasu. Nie piszą o polityce, sporcie i cóż z tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj... tylko sport?
A książka za recenzję? A bilety do teatru, do kina? A nagroda tygodnia? Jest tego całkiem sporo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Tomasz- pisząc posucha miałem na myśli fakt że konkursy nie są organizowane dla innych segmentów W24. Zdjęcie tygodnia to za mało tym bardziej, że wzbudza kontrowersje sposób wyróżniania. Tekst tygodnia tu już pełne nieporozumienie. Redakcja nadal przyznaje wyróżnienia według swoich sobie tylko znanych kryteriów. Czytelnicy swoje a Redakcja swoje. Dziwne.Żeby była pełna jasność, sam pomysł jest dobry. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Robert
Nie zgodzę się, że panuje posucha; w serwisie dzieje się bardzo wiele. Jestem zresztą otwarty na każdą propozycję, choćby w postaci stworzenia i prowadzenia własnego serwisu w subdomenie Wiadomości24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sport Polityka i Sex na tym znają się wszyscy. Ciekawe czy Redakcja kiedyś wyjdzie z tego populistycznego zaułka? Rozumiem, że chodzi o ''oglądalność'' W24 a , że zbliża się EURO to i pomysł zgoła ''europejski''. Dla tych DO co zajmują się inną tematyką na razie posucha. Powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trafia do mnie coraz więcej e-maili z pomysłami. Czas na przysyłanie - do piątku włacznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już zabieram się do wymyślenia konkursów ! ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.