Facebook Google+ Twitter

Nazywanie braci Kaczyńskich „Kaczorami” nie jest obraźliwe

Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że pisanie o braciach Kaczyńskich per „Kaczory” nie jest dla nich znieważające. W taki sposób sąd podtrzymał decyzję prokuratury, która odmówiła wszczęcia śledztwa w tej sprawie, czego domagała się m.in. Kancelaria Prezydenta.

 / Fot. Fot. Grzegorz Jakubowski/PolskapresseDzisiejsza decyzja sądu zamyka możliwość prowadzenia prokuratorskiego śledztwa w sprawie znieważenia prezydenta, ale umożliwia wniesienie do sądu prywatnego aktu oskarżenia. Czy tak się stanie? Nie wiadomo. Prof. Henryk Sioch - adwokat reprezentujący Kancelarię Prezydenta powiedział, że to zależy od decyzji samego Lecha Kaczyńskiego.

Więcej na stronie tvn24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

A ja uważam, że bez względu na sympatie polityczne, takie zachowanie to brak kultury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dwa lata temu na jednym z portali znalazł się tekst, w którym namawiałem do liczenia zimujących w miastach kaczek krzyżówek. Zaraz umieszczono pod nim komentarze, że po co liczyć, skoro wiadomo, że są dwie. Myślę jednak, że intensywność kaczkomanii (lub kaczkofobii, jak kto woli) wyraźnie zmalała

Komentarz został ukrytyrozwiń

czy ten wyrok oznacza, ze jeszcze wzrośnie ilość kaczofagów, kaczologów, magistrów od kaczek, kaczo-satyryków, kaczoznawców i całej masy jeszcze innych specjalistów od kaczej boleści?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurcze, a ja dotychczas się powstrzymywałem :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.