NBA. "Jelenie" z Milwakuee rogromiły "Kawalerzystów" z Cleveland

Dzisiejszej nocy Cleveland Cavaliers zanotowali 32. porażkę w tym sezonie, tym razem musieli uznać wyższość Milwakuee Bucks. Mecz zakończył się wynikiem 121:84. To już druga, tak wysoka porażka ekipy z Cleveland we własnej hali w tegorocznych rozgrywkach.

Pierwsza połowa spotkania zakończona wynikiem 71:44, dała wyraźny znak, że to Milwakuee Bucks mogą zejść z parkietu jako zwycięzcy.

Chodź w trzeciej kwarcie Kawalerzyści zdobyli 30 punktów, to i tak nie przybliżyli się do wyrównania wyniku (98-74).

Ostatnie dwanaście minut Cleveland Cavaliers zagrali beznadziejnie - goście zdobyli dwa razy więcej punków od gospodarzy (22-10).

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 121-84. dla Bucks. Obecnie Milwakuee Bucks zajmuje dziewiątą lokatę w swojej konferencji, mają jeszcze spore szanse na awans do tegorocznych play-off.

W ekipie gości najlepiej spisał się Brandon Jennings, zdobywca 28 punktów, 6 asyst i 4 przechwytów.

Lider Kawalerzystów (Kyrie Irving) zanotował 29 punktów (11/20 z gry i 6/6 za 3), 5 asyst i 3 zbiórki. Dobre zawody rozegrał także Tristan Thompson. Pierwszoroczniak zapisał na swoim koncie Double- Double. (15 punktów i 11 zbiórek).