Facebook Google+ Twitter

NBA: Navarro zawodnikiem Grizzlies

Władze zespołu Washington Wizards poinformowały, że przekazały swoje prawa do Juana Carlosa Navarro do Memphis Grizzlies w zamian za wybór w pierwszej rundzie draftu w przyszłym roku - poinformował serwis ESPN.

Juan Carlos Navarro, jeden z najlepszych zawodników występujących dotychczas na europejskich parkietach został wybrany przez zespół ze stolicy Stanów Zjednoczonych z numerem 40 w drugiej draftu 2002 roku. Nigdy jednak nie zdecydował się na podpisanie kontraktu, broniąc cały czas barw Barcelony.

Już przed rozpoczęciem ubiegłorocznych rozgrywek w NBA bardzo głośno mówiło się o możliwości “przeprowadzki” hiszpańskiego gwiazdora za Ocean, jednak ostatecznie wszystko stanęło w martwym punkcie. Sprawy ponownie nabrały obrotu w obecnej przerwie międzysezonowej, a kluczowe wydarzenie miało miejsce w ubiegłym miesiącu, kiedy to dotychczasowy zespół Juana Carlosa Navarro wyraził zgodę na wykupienie pozostającej do wypełnienia części jego kontraktu.

Jedyną zatem, jak się można spodziewać formalnością do wypełnienia, pozostało podpisanie przez Navarro kontraktu z zespołem Grizzlies. Kiedy stanie się to faktem w drużynie z Memphis będziemy zatem mogli oglądać dwóch zawodników reprezentacji aktualnych mistrzów świata a jednocześnie bardzo dobrych znajomych, czyli mającego już status gwiazdy NBA Pau Gasola oraz Juana Carlosa "La Bomba" Navarro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.