Facebook Google+ Twitter

Nelly Rokita uderzyła dyrektora muzeum

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-17 19:54

Wydaje się, że lokalne struktury PiS nie potrafią żyć bez Platformy Obywatelskiej. Podobnie jak w kampanii samorządowej, tak i teraz jakby szli ścieżką usłaną słowami jednej ze znanych nam piosenek „Zawsze tam, gdzie ty….”.

 / Fot. Alicja RosołowskaDołączyły dziś do nas, zapewne po naszych wpisach na Facebook’u, zapowiadane przez prezesa PiS bojówki uzbrojone w kamery. Zaproszeni do wspólnego spędzenia czasu na zachęcaniu wyborców do pójścia na wybory, postanowili jednak w znanym nam wszystkim stylu pokazać jak dalecy są od kampanii wyborczej pozbawionej agresji.

Po nieprzyjemnej wymianie zdań studzonej przez prowadzącego, pani Nelly Rokita postanowiła wykazać się zdolnościami bokserskimi i wyprowadziła prawy prosty, aczkolwiek dość krótki, centralnie w twarz Leszka Celeja.

Cały incydent obserwowali przechodnie, zatem czym prędzej posłanka postanowiła przemknąć obok Andrzeja Kucia - jednego z kandydatów i oddalić się z miejsca zdarzenia.

Pomimo tego przykrego incydentu wolontariusze PO postanowili dokończyć rozdawanie ulotek kandydatów oraz wyborczych krówek. Warto nadmienić, że prowadzący Leszek Celej jest radnym sejmiku województwa Mazowieckiego oraz dyrektorem Muzeum Ziemi Mińskiej.

 / Fot. Alicja Rosołowska / Fot. Alicja Rosołowska / Fot. Alicja Rosołowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

wojsik
  • wojsik
  • 20.09.2011 18:44

Dyr.Celaj powinien krzyczeć rodzinnym zawołaniem Rokitów - RATUNKU !!! NTEMCY MNIE BIJĄ !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.