Facebook Google+ Twitter

Neon Indian i Buraka Som Sistema "zasiliły" Burn Selector Festival

Nieco ponad dwa miesiące dzieli nas od kolejnej edycji Burn Selector Festival. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas krakowskiej imprezy.

 / Fot. NeonNeon Indian to popowa psychodela, o której nie raz już wspominałam, zapowiadając inne festiwalowe "przyjazdy". Na Off Festivalu rok temu dali znakomicie zaczynający się koncert (widziałam tylko pierwszy kwadrans), kombinując połączenia banalnej popowości z zawiłymi psychodelikami. Bardzo to było przyjemne połączenie. / Fot. BSSZ kolei Buraka Som Sistema występują na mniejszych i większych festiwalach. Grywali już w Polsce, nie miałam jednak przyjemności się z nimi spotkać na żywo. Podejrzewam, że można zaufać tym świadkom, którzy opowiadają o nieprawdopodobnej energii i multikulturowym charakterze tej muzyki. Przywożą do nas swój drugi krążek - zakład, że zaskoczą?

Burn Selector festival już na początku czerwca (1-2) w Krakowie na Błoniach. Poza Neon Indian i BSS zagrają: Chase and Status, Magnetic Man, Hadouken!, Disclosure, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Com Truise, Redinho i Stay+.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.