Facebook Google+ Twitter

NEONET laureatem Gwiazdy Jakości Obsługi 2015

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-16 17:07

NEONET - jedna z największych sieci sprzedaży RTV, AGD i Multimediów – po raz kolejny otrzymała prestiżowe wyróżnienie Gwiazdy Jakości Obsługi 2015.

Tytuł potwierdza najwyższe standardy biznesowe realizowane przez sieć, które docenili zadowoleni Klienci.
Nagroda przyznawana jest w ramach Programu Jakość Obsługi. Poprzez skuteczne realizowanie przyjętej strategii działań, która wyróżnia NEONET, czyli przede wszystkim najwyższa jakość, największy wybór i najlepsza cena, firma nieustannie dba o satysfakcję klienta. Spółka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów poprzez rzetelną i profesjonalną obsługę oraz zwiększanie dostępności oferty przez dostęp do internetowego sklepu oraz salonów w mniejszych miastach.
Sieć NEONET przez 365 dni w roku stara się zapewniać wszystkim Klientom najwyższe standardy obsługi oraz profesjonalną pomoc i doradztwo. Stawia na nowoczesne rozwiązania, które wpływają na jakość i komfort zakupów. Wyróżnienie od zadowolonych Klientów jest wielkim sukcesem sieci.
NEONET jest jedną z największych w Polsce sieci sprzedaży detalicznej i hurtowej, istniejącą na rynku od ponad 11 lat. W swojej ofercie posiada bogaty wachlarz produktów z branży RTV/AGD czy IT. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych, ze sprzedażą poprzez platformę internetową www.neonet.pl, marka gwarantuje Klientom wybór spośród blisko 15 tys. produktów światowych marek.

( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.