Facebook Google+ Twitter

Neptunalia 2012. Co proponuje studentom Uniwersytet Gdański?

Już w ten czwartek, 17 maja zaczynają się Neptunalia 2012 - studencka impreza Uniwersytetu Gdańskiego. Sprawdź, co się wydarzy w ciągu 10 dni oraz jakie gwiazdy zawitają w tym roku do Gdańska.

Neptunalia 2012. Co proponuje studentom Uniwersytet Gdański? / Fot. neptunalia.gda.plPo zeszłorocznych Neptunaliach, w których - według organizatorów - wzięło udział w sumie kilkanaście tysięcy osób, czas na kolejne - Neptunalia 2012. Poniżej znajduje się garść informacji na temat wszystkich dni tegorocznej imprezy.

Imprezę czas zacząć!


Neptunalia zaczną się już 17 maja od jednej z imprez towarzyszących - "Chemiliady" organizowanej przez Radę Samorządu Studentów Wydziału Chemii UG. Impreza zaczyna się o godz. 12:00 i odbędzie się na parkingu przed wydziałem Chemii UG, przy ul. Sobieskiego 18/19. Na imprezie zagrają takie zespoły, jak: Twin Pigs, Alterton, Cubanos Partyzanos, Cugmar i Element.

19 maja czeka nas "DokRock", czyli przegląd młodych, nieznanych szerszej publiczności zespołów rockowych. Według informacji podanych przez pana Łukasza Bienia z Parlamentu Studentów UG, do konkursu zgłosiło się ponad 40 kapel. Na przeglądzie będzie szansa zobaczyć zespoły: Burbon, Mitra, Morealless oraz Hateseed. Dwa ostatnie zostaną wyłonione w eliminacjach. Przegląd odbędzie się w klubie studenckim Xkwadrat, start: godz. 17:00.

21 i 22 maja to Kino pod Gwiazdami, które odbędzie się na Kapusie Oliwa UG, obok Wydziału Matematyki Fizyki i Informatyki. Pierwszego dnia będzie okazja obejrzeć "Włatcy Móch. Ćmoki, czopki i mondzioły" oraz "Miasto Boga". W drugim natomiast: "Czarny kot, biały kot" i "Żywot Briana". Kino rozpoczyna się o godzinie 21:00, a po filmach organizatorzy zapraszają na Afterparty w klubie Xkwadrat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.