Facebook Google+ Twitter

Netflix będzie działał nad Wisłą. Największy serwis VOD na świecie startuje w Polsce

Oglądaliście serial "House of Cards"? W takim razie kojarzycie Netflix. Ta amerykańska platforma z filmami na żądanie będzie dostępna w Polsce.

 / Fot. materiały prasoweTo już pewna informacja. Netflix, czyli największy na świecie serwis wideo na życzenie, będzie działać w Polsce. Usługa jest wielkim hitem głównie w Stanach Zjednoczonych. Jak wynika z tamtejszych statystyk, w godzinach popołudniowych, serwis przyciąga do siebie blisko 35 proc. całego ruchu w amerykańskim Internecie.

Netflix to jednak nie tylko wypożyczalnia. Z powodzeniem realizuje również własne produkcje, takie jak m.in. serial "House of Cards", czy "Daredevil.

Za pakiet basic trzeba będzie zapłacić 7,99 euro, za pakiet standard 9,99 euro, za pakiet premium 11,99 euro. Ważne jest też to, że do rozpoczęcia płatnej subskrypcji konieczne jest podpięcie karty kredytowej. Jak podaje rp.pl nowym użytkownikom przysługiwać będzie bezpłatny miesiąc próbny.

NETFLIX powstał w 1997 roku jako wysyłkowa wypożyczalnia filmów wideo. Teraz jest obecna w 130 krajach na całym świecie. Dziś Netflix to przede wszystkim telewizja internetowa z 48 milionami użytkowników w ponad 40 krajach.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.