Facebook Google+ Twitter

Network Sunrise - Dolnośląska Sieć Współpracy Nauki i Biznesu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-14 09:34

To projekt wrocławskich studentów i doktorantów, który skupia się na wspieraniu współpracy miedzy naukowcami a przedsiębiorcami za pomocą dwóch głównych narzędzi: animacji środowiska naukowo-biznesowego i serwisu społecznościowego.

Główną siłą projektu są animatorzy transferu wiedzy i technologii, którzy nie tylko inicjują relacje naukowo-biznesowe lecz także moderują przepływ informacji między tymi środowiskami oraz opiekują się kontaktami zainicjowanymi w ramach sieci Network Sunrise.

Zadaniem serwisu społecznościowego jest wspomaganie działań animatorów w sposób częściowo zautomatyzowany, za pomocą algorytmów służących sprawnemu matchingowaniu. Polega ono na łączeniu i dopasowywaniu osób czy podmiotów posiadających kompetencje, które mogą być wykorzystane przy tworzeniu wspólnych projektów, transferze technologii czy wdrażaniu innowacji.

Jeśli masz pomysł na firmę, ale brakuje Ci specjalistów, jeżeli prowadzisz badania naukowe i nie wiesz jak wdrożyć swój projekt lub szukasz dofinansowania - skontaktuj się z animatorami Network Sunrise.

Wojciech PrastowskiDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.