New Jersey Nets na dnie

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2009-11-28 12:08

Drużyna z New Jersey nie potrafi wygrać meczu od początku sezonu NBA.

/ Fot. LogoWydawało się, że pojedynek z Sacramento Kings będzie dla nich idealną okazją do przerwania katastrofalnej passy porażek, która wynosi już 16 meczów! Niestety koszykarze z East Rutherford fatalnie spisywali się w pierwszej połowie i później, mimo dobrej gry, nie byli już w stanie odrobić deficytu. Królowie prowadzili już różnicą 22 oczek, trafiali na 59 proc. skuteczności i bezsprzecznie dominowali na desce.

"Biorę na siebie całkowitą odpowiedzialność za fakt, że nie potrafimy grać przez 48 minut na tym samym poziomie, szczególnie w sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy" - powiedział Lawrence Frank, trener Nets.

W szeregach Nets aż trzech graczy przekroczyło barierę 20 punktów, lecz żaden z nich nie miał nawet 50 proc. skuteczności. 25 oczek zanotował Devin Harris, lecz przestrzelił aż 16 z 22 prób z gry, w tym wszystkie pięć zza łuku.

To nie koniec złych informacji dla New Jersey. W niedzielę rozegrają arcytrudny mecz w Staples Center przeciwko Los Angeles Lakers. Jeśli przegrają, to zrównają się z Miami Heat i Los Angeles Clippers, którzy mogą "pochwalić się" najgorszym startem w historii NBA - 0-17.