Facebook Google+ Twitter

Newag dostarczy warszawskiej SKM 6 pociągów 35 WE

W lipcu 2012 roku nowosądecka spółka Newag S.A., dostarczy warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej 6 ekskluzywnie wyposażonych pociągów 35 WE, o łącznej wartości 163.5 mln. zł.

Szybka Kolej Miejska / Fot. Materiały promocyjne NewagNiskopodłogowe, sześcioczłonowe elektryczne zespoły trakcyjne o długości 111 metrów mogą przewieźć 922 pasażerów. Te nowoczesne klimatyzowane pojazdy z wewnętrznym i zewnętrznym monitoringiem, przystosowane są do obsługi zarówno niskich, jak i wysokich torów. Dodatkowo są również wyposażone w system zliczania pasażerów. W każdym zespole będą także zainstalowane biletomaty i kasowniki. Wartość podpisanej umowy opiewa na sumę 163.5 mln zł. Przypomnijmy, że to nie pierwsze zamówienie dla Szybkiej Kolei Miejskiej realizowane przez nowosądecką spółkę. Od 2005 roku Newag S.A. wyprodukował kilkanaście składów, które kursują na trasie między Sulejówkiem a Pruszkowem.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

pisanek
  • pisanek
  • 07.01.2012 16:32

Jan Kowla czy chciał napisać Kowal - Dlaczego na filmiku jest Simens odpowiem prosto bo ta firma ma kontrakt własnie z Simensem, co do żenady to zanim napisałbym coś w komentarzach poczytałbym troche o tej Szybkiej Kolei Miejskiej. Całe szczęście że już Janie Kowla nie zajrzysz na wiadomosci 24, podniesie to tylko poziom wchodzących na te wiadomości

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowla
  • Jan Kowla
  • 23.12.2011 16:37

Ostatni raz wchodzę na ten AMATORSKI BLOG pt.Wiadomosci24. Na zdjęciu jest pokazane pendolino a na filmie metro siemens a artykuł dotyczy SZYBKIEJ KOLEI MIEJSKIEJ, ŻENADA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gość Gościnny
  • Gość Gościnny
  • 15.11.2011 12:39

Fajnie, tylko dlaczego na filmie są pociągi Siemensa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.