Facebook Google+ Twitter

Newsweek o prezydencie Kaczyńskim i Ryszardzie Krauze

Jak donosi dziś Newsweek, na swej stronie internetowej, prezydent Lech Kaczyński miał się spotykać z Ryszardem Krauze i przestrzegać słynnego dziś "oligarchę" przed Zbigniewem Ziobro i Mariuszem Kamińskim.

Fragment strony http://www.newsweek.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=20377 / Fot. www.newsweek.plPodczas jednego ze spotkań Krauze zapoznał prezydenta z planami inwestycji Petrolinvestu w Kazachstanie - pisze Bertold Kittel z Newsweeka. Biuro prasowe Kancelarii Prezydenta miało potwierdzić ten fakt; ponadto przyznało że "w czasie swojej prezydentury, czyli w ciągu niespełna dwóch lat, Lech Kaczyński spotkał się z byłym już szefem Prokom Software trzy lub cztery razy".

Tygodnik w swym materiale podkreśla, że w spotkaniach, prócz szefa Prokomu i głowy państwa, brał udział Adam Jedliński, prawnik z sopockiej kancelarii radców prawnych i adwokatów Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz, Zwara i Partnerzy. Ta kancelaria obsługuje Prokom, praktykuje w niej córka Lecha Kaczyńskiego.

Według Newsweeka, Krauze miał usłyszeć od prezydenta, że Zbigniew Ziobro i szef CBA Mariusz Kamiński nie są godni zaufania, i gdyby biznesmen miał jakieś kłopoty, powinien raczej szukać kontaktu ze Zbigniewem Wassermanem bądź ówczesnym szefem MSWiA, Januszem Kaczmarkiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.