Facebook Google+ Twitter

Newsweek: synekura dla żony wiceministra

Żona wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Grzegorza Bliźniuka ma w resorcie męża intratną posadę. Raz w tygodniu wpada na posiedzenia rządowo - kościelnej komisji. A zarabia 8 tys. zł miesięcznie - donosi internetowe wydanie tygodnika.

Artykuł o Annie Bliźniuk. / Fot. www.newsweek.pl– Anna Bliźniuk od roku zasiada w podlegającej MSWiA Komisji ds.Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego. Komisja przydziela nieruchomości parafiom - piszą Edyta Żemła i Dorota Kołakowska. – O takiej posadzie można tylko pomarzyć. Żona wiceministra zarabia ok. 8 tys. zł miesięcznie, a na posiedzeniach musi się pojawiać raz w tygodniu, gdy zbiera się komisja. Jej obrady trwają maksymalnie po kilka godzin, a często - kilka minut. Wiceminister Bliźniuk przekonuje, że to jego szef, Ludwik Dorn, docenił kwalifikacje jego małżonki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

takich patologi jest więcej i marnotrawienia publicznej kasy czas na dokładne prześwietlanie tego typu procederów a co najlepsze również w samorządach kwitnie taki proceder - do tego doprowadziła polityka partyjniactwa a nie ekonomiczny "rachunek sumienia" czas na zmiany - szczególnie w kryzysie - i gdzie tak szumnie zapowiadane porządkowanie administracji państwowej

Komentarz został ukrytyrozwiń

8 tysięcy tysięcy to jest nic - na pewno dużo więcej bierze pod stołem za przyznanie działki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ile zarabia miesięcznie chirurg ratujący życie?
Złodziejskie państwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.