Facebook Google+ Twitter

NFZ odmawia pomocy chorej Ani

Natalka jest dzieckiem niepełnosprawnym. Rodzice apelują o pomoc dla swojego dziecka, które bardzo potrzebuje pomocy. Niestety NFZ nie chce dofinansować urządzenia Natalii, które jest jej niezbędne do życia.

Plakat "Sam decyduj, na co idą Twoje wydatki 1%" / Fot. Plakat informacyjnyRodzice Natalii tracą nadzieję. To dosłownie" krzyk rozpaczy", jaki piszą rodzice na blogu chorej córeczki:

"Bezprawie , nie mamy żadnej pomocy , naszym dzieciom należą się nędzne zasiłki , które nie pokrywają absolutnie żadnych kosztów leczenia , nie mówiąc o rehabilitacji , czy ci urzędnicy byli by w stanie za 153 zł miesięcznie leczyć siebie chociażby na alergię? - NIE! , a my mamy niepełnosprawne dziecko , które musi walczyć o życie , właśnie za takie pieniądze

Kochani , nam nie wolno płakać i się rozczulać , my musimy pomóc naszej córuni , ale bez Waszej pomocy , to nie jest możliwe" http://natalia2004.bloog.pl/

Natalia ma 6 lat, jest chora od urodzenia. Na szczęście jej brat- bliżniak, jest dzieckiem zdrowym. Rodzice zwrócili się o pomoc do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym" Słoneczko".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.