Facebook Google+ Twitter

NFZ w świetle absurdów

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2009-07-12 09:51

W Busku-Zdroju działa Szpital Dziecięcy "Górka", który specjalizuje się w operowaniu dzieci z porażeniem mózgowym. Pacjenci Ci często cierpią na niedowłady czy porażenia kończyn. Operacje pozwalają im odzyskać sprawność w nogach. Jednak NFZ nie chce płacić za operację dwóch kończyn. Gdzie tu widać troskę o zdrowie pacjenta?

http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,6811168,Absurdy_NFZ__Widza_tylko_jedna_noge.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Warto pomyśleć o dobrej kondycji własnego ciała, żeby potomstwo było zbliżone do ideału. Zdrowym nikt nie jest bo w organizmie ludzkim istnieje ciągle walka. Dobrze jest zapoznać się z literaturą Ojca Grande: "Przepisy na zdrowe życie", I, II, III tom. Książeczki
nie drogie po 20 do 30 zł a wystarczą na całe życie. A na kręgosłup to polecam dwa razy w tygodniu płaską łyżeczkę od herbaty proszku zmielonych skorupek wiejskich jajek (uprzednio wyprażonych), wymieszanych w szklance kefiru, maślanki lub w zsiadłym mleku, zażyć o godz 9;00 - 11;00 przed obiadem. Do wieczora organizm musi to przyswoić, żeby na noc nie pozostało w naczyniach krwionośnych. Bardziej fachowe książeczki przeznaczone dla zwykłego zjadacza chleba to Prof. Michał Tombak: "Uleczyć nieuleczalne", "Droga do zdrowia", "Jak żyć długo i zdrowo". Też nie są drogie a informacje przydatne na całe życie. Pozostałe pozycje Prof. M.Tombaka nie są tak wartościowe i są zbędne, ponieważ w tych co wymieniłem jest zawarta najwartościowsza wiedza do sterowania swoim organizmem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapewne rodzic z własnej kieszeni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To rzeczywiście absurd, pytanie kto ma pokryć koszty leczenia operacyjnego drugiej kończyny?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.