Facebook Google+ Twitter

NFZ w świetle absurdów

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2009-07-12 09:51

W Busku-Zdroju działa Szpital Dziecięcy "Górka", który specjalizuje się w operowaniu dzieci z porażeniem mózgowym. Pacjenci Ci często cierpią na niedowłady czy porażenia kończyn. Operacje pozwalają im odzyskać sprawność w nogach. Jednak NFZ nie chce płacić za operację dwóch kończyn. Gdzie tu widać troskę o zdrowie pacjenta?

http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,6811168,Absurdy_NFZ__Widza_tylko_jedna_noge.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Warto pomyśleć o dobrej kondycji własnego ciała, żeby potomstwo było zbliżone do ideału. Zdrowym nikt nie jest bo w organizmie ludzkim istnieje ciągle walka. Dobrze jest zapoznać się z literaturą Ojca Grande: "Przepisy na zdrowe życie", I, II, III tom. Książeczki
nie drogie po 20 do 30 zł a wystarczą na całe życie. A na kręgosłup to polecam dwa razy w tygodniu płaską łyżeczkę od herbaty proszku zmielonych skorupek wiejskich jajek (uprzednio wyprażonych), wymieszanych w szklance kefiru, maślanki lub w zsiadłym mleku, zażyć o godz 9;00 - 11;00 przed obiadem. Do wieczora organizm musi to przyswoić, żeby na noc nie pozostało w naczyniach krwionośnych. Bardziej fachowe książeczki przeznaczone dla zwykłego zjadacza chleba to Prof. Michał Tombak: "Uleczyć nieuleczalne", "Droga do zdrowia", "Jak żyć długo i zdrowo". Też nie są drogie a informacje przydatne na całe życie. Pozostałe pozycje Prof. M.Tombaka nie są tak wartościowe i są zbędne, ponieważ w tych co wymieniłem jest zawarta najwartościowsza wiedza do sterowania swoim organizmem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapewne rodzic z własnej kieszeni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To rzeczywiście absurd, pytanie kto ma pokryć koszty leczenia operacyjnego drugiej kończyny?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.