Facebook Google+ Twitter

NHL. Dramatyczna końcówka w Konferencji Wschodniej

Wojtek Wolski wraz ze swoimi kolegami z drużyny, podejmują dziś na własnym lodowisku, po raz czwarty drużynę z Atlanty. Czy uda im się wygrać to spotkanie na wagę złota?

Za niespełna kilka godzin New York Rangers rozegrają na własnym lodowisku jedno z ważniejszych dla tej drużyny spotkań w tym sezonie. Rywalem drużyny Wolskiego będą tym razem hokeiści z Atlanty.

Jest to ostatnie, czwarte starcie tych teamów w tym sezonie. Do tej pory większą liczbę zwycięstw odnotowała drużyna Atlanty, jednak jak dotąd żaden z tych meczów nie miał dla Rangersów takiej rangi, jak dzisiejszy. Drużyna z Nowego Yorku podobnie, jak drużyna z Caroliny ma bowiem przed sobą po 2 spotkania, podczas gdy, przewaga tej pierwszej wynosi tylko 2 punkty. Choć obie z nich mają szansę na to by znaleźć się jeszcze w play-offach, przy śliskim założeniu, że świetnie zwyżkująca drużyna z Buffalo przegrałaby wszystkie swoje mecze, to prawdopodobnie tylko jedna z nich otrzyma przepustkę do gry o Puchar Stanleya.

W takiej sytuacji dzisiejszy wynik z pewnością zainteresuje nie tylko kibiców Rangersów, ale również fanów „Szabl” i „Huraganów”. Osobiście, kibicuję Nowemu Jorkowi, gdzie na lewym skrzydle, od 11 stycznia 2011 r. swe umiejętności przedstawia urodzony w Zabrzu, 24-letni Wojtek Wolski. Wydaje się, iż przy asyście utalentowanych, Marca Staala, Braina Boyle’a Brandona Prusta oraz bramkarza Henrika Lundqvista, „Rangersi” zdobędą upragnione dwa punkty, które dadzą im awans do play-off.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.