Facebook Google+ Twitter

"Nic do oclenia" już 10 czerwca w kinach. Zobacz trailer

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-25 14:13

Nowy film twórcy "Jeszcze dalej niż Północ" porusza odwieczny temat kontrowersyjnych francusko-belgijskich stosunków przygranicznych. Jest to historia dwóch nienawidzących się celników - Belga i Francuza, którzy po zlikwidowaniu granic na terenie UE, są zmuszeni pracować razem.

Nic do oclenia - plakat / Fot. materiały prasowe Leniva1 stycznia 1993 roku. Zniesienie granic celnych w UE. Dwóch agentów służby celnej - jeden Belg i jeden Francuz - dowiaduje się, że ich posterunki graniczne, we francuskim Courqain i w belgijskim Koorkin, niedługo znikną.

Frankofobiczny ze strony ojca, zagorzały belgijski agent służby celnej, Ruben Vandevoorde, zostaje zmuszony do stworzenia pierwszego mobilnego francusko-belgijskiego posterunku granicznego. Jego francuski partner, Mathias Ducatel, odbierany przez Rubena jako odwieczny wróg, jest potajemnie zakochany w jego siostrze.

Wywołując szok otoczenia, zgadza się zostać partnerem Vandevoorde'a, aby patrolować razem bezdroża po obu stronach zniesionej granicy, w specjalnym pojeździe międzynarodowej jednostki celnej - rozpadającym się Renault Sedanie.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.