Facebook Google+ Twitter

Nicolas Sarkozy opuścił paryski szpital

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-07-27 12:31

Sarkozy opuścił paryski szpital Val-de-Grace, do którego został przewieziony wczoraj z powodu zasłabnięcia. Lekarze zalecili prezydentowi kilka dni wypoczynku.

Samochód z prezydentem i jego żoną przekroczył bramę szpitala Val-de-Grace niedługo przed godziną dwunastą. Towarzyszyła im policyjna eskorta na motocyklach. Czekającym przed szpitalem dziennikarzom nie udało się ustalić, czy prezydent udał się do Pałacu Elizejskiego, czy też do domu jego żony w szesnastej dzielnicy Paryża.

Biuro prezydenta wydało komunikat mówiący o zasłabnięciu bez utraty przytomności. Przeprowadzone w szpitalu badania nie wykazały żadnych przyczyn ani konsekwencji kardiologicznych zasłabnięcia.

W tym samym komunikacie możemy przeczytać, że lekarze poradzili Nicolasowi Sarkozyemu, by pracował mniej intensywnie w ciągu najbliższych kilku dni. W związku z tym wtorkowy wyjazd szefa państwa na górę Saint-Michel został odwołany. Wypoczynek prezydenta może się zresztą przedłużyć, ponieważ w końcu tego tygodnia wybiera się on na południe Francji na zaplanowany wcześniej urlop.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.