Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19214 miejsce

„Niczego nie żałuję“ – Iwona Węgrowska premierowo

Kilka dni temu ogromna niespodzianka spotkała fanów talentu wokalnego Iwony Węgrowskiej. Światło dzienne ujrzał najnowszy singiel wokalistki. To nie koniec niespodzianek z jej strony. Przygotowuje także teledysk i…płytę.

Piosenka „Niczego nie żałuję“ miała premierę 6 października podczas emisji programu „Rozmowy w toku“ w TVN. Iwona była gościem specjalnym odcinka. Ogromną ciekawostką jest, że słowa piosenki napisała inna wokalistka - Patrycja Markowska a muzykę skomponował Filip Siejka, którego piosenka „Świat się pomylił“ w wykonaniu Patrycji Markowskiej była wielkim przebojem. Z naszych informacji wynika, że może to nie być ostatnia współpraca tych osób. Nie wiadomo, również czy Iwona i Patrycja zdecydują się kiedyś na wspólny duet, ale na pewno będą wspierać swoje wzajemne zmagania sceniczne.
Zaprezentowała najnowszy przebój -
Iwona bardzo intensywnie pracuje nad płytą, choć nie zdradza jeszcze żadnych konkretnych informacji na jej temat. Nie mówi, w jakim będzie utrzymana klimacie, czy w jakim terminie trafi na półki sklepów muzycznych.
Artystka przygotowuje również płytę, choć szczegółów jej wydania jeszcze nie zdradza. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Iwonę Węgrowską

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.