Facebook Google+ Twitter

Nie bądź obojętny i wspomóż młodych następców Frankowskiego

Początek roku to czas rozliczeń podatkowych. W tym roku także mamy możliwość przekazania 1 procenta z podatku na różnego rodzaju stowarzyszenia. Fanów Jagiellonii Białystok mogą przekazać go na szkolenie młodzieży w Białostockiej Szkółce Piłkarskiej Jagiellonia.

To właśnie tam stawiają pierwsze kroki piłkarze, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile klubu z Białegostoku. Nie bądź obojętny i wspomóż młodych następców Tomasza Frankowskiego.

Białostocka Szkółka Piłkarska Jagiellonia Białystok powstała w 2005 roku. Obecnie trenuje w niej ok 130 chłopców w czterech grupach wiekowych. Najmłodsi adepci futbolu urodzili się w 2002 roku. Zespoły są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy specjalizują się w szkoleniu dzieci i młodzieży.

BSP Jagiellonia od 2006 roku ma formę stowarzyszenia dlatego też można swój jeden procent podatku przekazać na ten cel. Pieniądze, które zostały uzyskane w poprzednim roku wspomogły między innymi organizacje zgrupowań oraz zakup sprzętu sportowego.

W celu ułatwienia rozliczenia na stronie http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=8762 znajduje się bezpłatny program, który ułatwi łatwiejsze rozliczenie. Program automatycznie wskazuje BSP jako beneficjenta 1 proc. podatku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.