Facebook Google+ Twitter

Nie bądź skromny – pokaż swoją pracę!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-12-12 19:58

Już tylko do 30 grudnia można oddawać swoje prace licencjackie, magisterskie lub doktorskie, dotyczące miasta Tychy. Najlepsi autorzy otrzymają nagrody pieniężne, nazywane Nagrodą Historyczną Prezydenta Miasta Tychy.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace z dziedziny historii i innych nauk humanistycznych (etnologia, historia sztuki, socjologia, politologia, kulturoznawstwo, językoznawstwo, prawo), które odnoszą się do przeszłości Tychów i miejscowości kiedyś odrębnych, a dzisiaj mieszczących się w granicach miasta. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie jednego egzemplarza pracy, do końca roku kalendarzowego z potwierdzeniem pomyślnie zdanego egzaminu.

Nagroda będzie przyznawana w trzech kategoriach: praca licencjacka, praca magisterska i praca doktorska. Prace ocenione zostaną przez jury, powołane przez Prezydenta Miasta Tychy. W składzie jury znajdzie się przedstawiciel Prezydenta Miasta, Muzeum Miejskiego, Miejskiej Biblioteki Publicznej i zaproszeni naukowcy.
Do pierwszej edycji konkursu prace należy składać, w tyskim Muzeum Miejskim (ul.Katowicka 9). Ponieważ 30 grudnia przypada w tym roku w niedzielę, kiedy to muzeum jest nieczynne, prace będą przyjmowane do soboty 29 grudnia (otwarte od 10 do 17). W przypadku przesyłki pocztowej decyduje data stempla pocztowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.