Facebook Google+ Twitter

Nie będzie billboardów Komorowskiego

Sławomir Nowak, szef sztabu Bronisława Komorowskiego, zapowiedział, że podczas kampanii Platforma Obywatelska nie będzie posługiwać się billboardami.

 / Fot. KM Bronisława Komorowskiego, http://www.flickr.com/photos/50210773@N06/4655468327/Jak podaje serwis "wybory2010.pl", Platforma Obywatelska apelowała do innych partii i komitetów wyborczych, by zrezygnować z kampanii billboardowej. Apel jednak spotkał się z negatywną opinią ze strony innych kandydatów.

Zamiast na billboardach, wizerunek pełniącego obowiązki głowy państwa marszałka Bronisława Komorowskiego, widoczny będzie na wielkich plakatach wieszanych na fasadach budynków (tzw. siatki wielkoformatowe).

Jak powiedział Sławomir Nowak, "billboardy są formą bardzo agresywnej kampanii wyborczej", natomiast Siatki "wielkoformatowe są dosyć unikalną formą prezentacji i nie irytują".

Źródło: PAP, wybory2010.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

z tego co sie orientuje PAP probowala sie dowiedziec jak rozmiar wplynie na wydatki. nowak nie chcial powiedziec, ale przeciez i tak wszystkie wydatki sa jawne. a mnie osobiscie gigantyczny polityk bedzie mnie denerwowal znacznie bardziej niz mniejsi, wmieszani w tlo tysiecy reklam na ulicy... sam pomysl jednak dobry jest - trzeba przyznac.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Nowak ze swoimi pomysłami to powinien na Saharze piasek sprzedawać.
No i dlatego szefuje sztabowi.
W każdej partii są osoby odpowiedzialne za tego typu działania. To są wybory ważne politycznie dla tych partii a więc każdy sposób pokazania niby oszczędności jest kupowany przez opinie publiczną.
Robert większe nie znaczy droższe. Tylko lepiej widać. Trzeba dużo więcej kosztownych bilbordów żeby być tak widocznym w mieście jak przy użyciu dosłownie kilku projekcji wielkoformatowych.
Oczywiście są tacy którzy odczytają to inaczej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Nowak ze swoimi pomysłami to powinien na Saharze piasek sprzedawać. Relatywizm PO jest porażający, nie bilbordy a wielkie plakaty no pięknie. Co oni jeszcze wymyślą? Tak zapowiadali ,że nie będą korzystać z dotacji a tu masz korzystają bo muszą a nie chcą. Tak już mają te ''platfusy''

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.