Facebook Google+ Twitter

Nie będzie likwidacji OFE - zapewnia Jan Krzysztof Bielecki

Rząd nie planuje likwidacji Otwartych Funduszy Emerytalnych. - Dopuszczalna jest najwyżej przebudowa systemu - twierdzi doradca premiera.

Jan Krzysztof Bielecki zapewnił, że nie ma planów likwidacji OFE. Jak informuje serwis tvn24.pl, jego zdaniem system Otwartych Funduszy Emerytalnych jest "dobry, choć wymaga przebudowy".

Bielecki w swoim komentarzu odniósł się do słów Janusza Palikota, który określił reformy emerytalne mianem "administracyjnego debilizmu". Doradca Donalda Tuska uważa, że Palikot nie rozumie istoty problemu z OFE.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

pinokio
  • pinokio
  • 26.08.2011 09:50

CZY JUZ POwyborach ? WSZYSTKO ROZUMIEMY ! BIALORUS

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jersto
  • Jersto
  • 28.12.2010 18:43

Zrobiono głupstwo powołując OFE. Teraz zadzierać z potentatami finansowymi jest bardzo niebezpiecznie i likwidować im stały dopływ lekkiego kapitału, wielkie ryzyko. Dał nam kiedyś nauczkę Sachs a i sprawa z Eureko sporo kosztowała.. Jedyne wyjście przywrócić ZUS-owi częściową samodzielność finansową i niech przy ZUS powstanie kontrolowany OFE z gwarancją państwową. To będzie odpowiadać zasadom pobudzenia wśród OFE prawidłowej konkurencji a nie dzisiejszej lipy .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.