Facebook Google+ Twitter

Nie będzie zmiany na stanowisku szefa klubu parlamentarnego PiS

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-10-13 14:48

Przemysław Gosiewski nie zrezygnuje z funkcji szefa klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Kielce. Oficjalna informacja na ten temat najprawdopodobniej zostanie ogłoszona jutro, podczas wyjazdowego posiedzenia posłów PiS.

Rzecznik prasowy ugrupowania - Mariusz Kamiński zapewnia, że nie było takich planów. Przypomina, że do odwołania szefa klubu konieczny jest wniosek w tej sprawie. A taki według statutu partii powinien złożyć Jarosław Kaczyński. Mariusz Kamiński zapewnia, że taki dokument nie jest przygotowywany.

Pod koniec ubiegłego tygodnia "Dziennik" podał informację, że Przemysław Gosiewski złoży dymisję. Powodów miało być kilka, wśród nich m.in. sprawy rodzinne. Wielu komentatorów przychylało się do wersji, że poseł będzie musiał złożyć dymisję między innymi po komentarzach dotyczących alimentów, które powinien płacić Ludwik Dorn. Według bliskich współpracowników posła Przemysława Gosiewskiego, informacje tę rozpowszechniały osoby, które chciały przewodniczącemu zaszkodzić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.