Facebook Google+ Twitter

Nie będziesz występował przeciw rządowi. Nowy obyczaj

Dziwne są zachowania urzędasów różnego szczebla. Nawet Donald Tusk jest przerażony skalą działań.

Tak bez emocji przyglądam się ostatnimi czasy działaniom różnych instytucji. I jakoś tak dziwnie mi wychodzi, że są one nadgorliwe w działaniach podejmowanych wobec ludzi mających odrobinkę inne zdanie niż partia rządząca. Wszyscy wiemy, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Dzisiaj dowiedziałem się, że sędzia zażądał od Jarosława Kaczyńskiego zaświadczenia o stanie psychicznym. I choćby teraz prezes Kaczyński przedstawił wynik testu IQ z wynikiem równym Einsteinowi nic to nie zmieni. Przecież ta absurdalna sprawa zostawi swój ślad. Ludzie, którzy czerpią wiedzę z tytułów będą przekonani, że Kaczyński nie jest w stanie zeznawać przed sądem, bo ma szmery, a chce krajem rządzić. Oj brzydko to zalatuje.

Pamiętacie Palikota? To taki polityk z Lublina. On zawsze wysyłał Kaczyńskiego na badania. I myślicie, że się cieszy? Zmienił barwy polityczne. Zaczął bić w PO, to mu taką kontrolę CBA czy inne ABW zrobiło, że mu skarpetki pospadały. Skontrolowano 200 podmiotów z nim współpracujących. Efekt? Nawet jak będzie wszystko OK będzie mu trudno prowadzić biznes. Kto wejdzie w interes z Palikotem, jeśli już za drzwiami będzie stała kontrola.

Jeszcze trzeba do tego dodać polityka nie będącego w głównych nurtach polskiej polityki. Adam Słomka również został skierowany na badania psychiatryczne. Kilka lat temu znałem się z Adamem Słomką, rozstaliśmy się może nawet w gniewie, a na pewno w konflikcie ( inaczej widzieliśmy sposób uprawiania polityki ), ale mimo to stanowczo stwierdzam, że oskarżenie Słomki o chorobę psychiczną to skandal. Facet może jest ekscentryczny (w dobrym tego słowa znaczeniu ), ale z całą pewnością nie brak mu zdrowego rozsądku, a inteligencją kasuje większość polskich parlamentarzystów.

Jeszcze należy wspomnieć kibiców i AntyKomora to prawie pełny obraz, bo pewnie jest tego więcej. Żaden z polityków wymienionych w tym wpisie nie jest bohaterem z mej bajki, ale coś dziwnego dzieje się wokół przeciwników Platformy.

Może wróciło stare. Kto nie z nami ten przeciw nam i Kto podniesie rękę na władzę Platformy, temu ta władza rękę odrąbie.

Strach pisać i należeć do PJN.

Dzisiaj odsunięto prokuratora od śledztwa smoleńskiego. Nawet prokurator krajowy Andrzej Seremet nie wie dlaczego? Nie dziwi mnie to. Wszak prokuratura jest niezależna, ale żeby od nikogo?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.