Facebook Google+ Twitter

Nie było kłótni między gen. Błasikiem a kpt. Protasiukiem?

Z ustaleń tygodnika "Wprost" wynika, że rozmowa dowódcy Sił Powietrznych gen. Andrzeja Błasika z kpt. Arkadiuszem Protasiukiem przed odlotem do Smoleńska 10 kwietnia, nie mogła trwać dłużej niż kilka sekund. Przeczy to teorii na temat kłótni, do jakiej miało dojść na Okęciu.

 / Fot. Mulag/CC 3.0Według wcześniejszych informacji, tuż przed wylotem na płycie lotniska, a potem na trapie samolotu generał Błasik miał kłócić się z kapitanem Protasiukiem. Protasiuk rzekomo nie chciał startować, bo nie otrzymał aktualnej prognozy pogody na lotnisku Siewiernyj. Według ustaleń "Wprost", taka sytuacja nie mogła zaistnieć, bo obaj wojskowi rozmawiali ze sobą tylko przez kilka sekund.

Protasiuk nie chciał startować z powodu złej pogody. Pokłócił się z Błasikiem

Na taśmach monitoringu widać dwie osoby, które mijają się i przez kilka sekund rozmawiają. Na podstawie zapisów można wysnuć wniosek, że byli to: gen. Błasik i kpt. Protasiuk. Jakość nagrania nie pozwala na analizę ruchu warg, wiadomo tylko, że obaj wojskowi nie rozmawiali dłużej niż kilka sekund.

Prawdopodobnie z powodu słabej jakości nagrania, jak i czasu trwania rozmowy, prokuratorzy wojskowi podawali sprzeczne informacje na temat spotkania Błasika i Protasiuka. Rzecznik prokuratury wojskowej płk Zbigniew Rzepa zaprzecza jednak, że istnieje nagranie, na którym zarejestrowano rozmowę.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

OJOJ
  • OJOJ
  • 07.05.2011 16:14

słusznie gadasz jojo.
może się coś stanie.
TRZYMAJMY KCIUKI.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jojo
  • jojo
  • 07.05.2011 16:12

MAMY JESZCZE JEDNEGO TU154M
NR 102. IDEALNIE SKROJONY NA bul-KOMOROSKIEGO
WSADŹMY GO NIECH SE GDZIEŚ POLECI

Komentarz został ukrytyrozwiń
felczer
  • felczer
  • 07.05.2011 16:05

a co tam ze zdrowiem bul-Komoroskiego

ponoć jest na poły martwy na poły żywy.
żywe są jeszcze ta słabsze organy jak mózg.
są świadkowie, jak zwinął Krulowej Szwecji - napełniony kieliszek.
A TO ŁOBUZ

ile mu jeszcze dajecie ?
MOŻE COŚ CIĘŻKO STRAWNEGO PRZEKĄSI I BĘDZIE ŚWIĘTO NARODOWE?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Grabski
  • Krzysztof Grabski
  • 07.05.2011 16:05

Temat zastępczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kapitan
  • Kapitan
  • 07.05.2011 16:03

Panie Prezydencie! Lądujemy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 07.05.2011 15:59

Narodzie, poczekamy, a zobaczymy co uknują. w tym temacie są sprawni. oj bardzo sprawni
PREZIO WSZYSTKICH POLAKUF, BEZPARTYJNU bul-KOMOROWSKI TEŻ Z NIMI?
ma swoje koryto a od tego wcześniejszego nie może się oderwać?

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 07.05.2011 15:54

Dlaczego ten znak zapytania w tytule?
przecież z drgań pośladków BŁASIKA WYNIKA, ŻE POZDRAWIALI SIĘ PO ŻOŁNIERSKU.

dzisiaj spotkali się potajemnie:
DONALD (było, nie było, ale będzie) TUSK;
GRZEGORZ (załatwię cię ) SCHETYNA I
BRUNEK bul-KOMOROWSKI.

knują jak z żołnierskiego poszdrowienia zrobić pisowską aferę.
wiem, że im się częściowo uda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
onucka
  • onucka
  • 07.05.2011 15:50

Jak kapitan może kłócić się z generałem -to nonsens -Protasiuk dostał rozkaz i tyle nie ma w wojsku dyskusji A że rozkaz byl głupi to inna rzecz