Facebook Google+ Twitter

Nie chcą transseksualnego marszałka

Niemal 65 proc. internautów skreśliło Annę Grodzką z funkcji marszałka sejmu. Ikona Ruchu Palikota nie może też liczyć na poparcie większości klubów parlamentarnych. Nietolerancja?

Sonda

Dlaczego internauci WP nie chcą Anny Grodzkiej na stanowisku marszałka sejmu?

 / Fot. Radek Sikora- Czy Anna Grodzka dobrze pełniłaby funkcję wicemarszałka sejmu? To pytanie zadała Wirtualna Polska swoim czytelnikom. Tylko 26 proc. respondentów nie wahało się co do kompetencji polityczki. 2/3 podpisała się pod twierdzeniem, że Anna Gordzka nie byłaby dobrym marszałkiem. Oddano 6351 głosów.

- Złożyłam więcej zapytań i oświadczeń w imieniu swojego klubu niż były wicemarszałek, Stefan Niesiołowski - broni się pani Ania. Czemu internauci przekreślili kompetencje transseksualnego posła? Czy Polacy są nietolerancyjni, jak zarzuca im to Ruch Palikota?

Większość klubów odniosły się negatywnie do wniosku Palikota. Nawet lewicowy SLD, popierający rewolucję obyczajową, której ikoną jest Anna Grodzka, nie godzi się na jej kandydaturę.

To co mieliśmy podczas debaty nad związkami partnerskimi, to przedsmak tego, co będzie nas czekało przy odwołaniu i powołaniu nowego wicemarszałka - przewiduje rzecznik SLD Dariusz Joński.

Według Stanisława Żelichowskiego (PSL) Wanda Nowicka pozostanie na funkcji wicemarszałka. - W moim przekonaniu klub PSL nie będzie głosował za odwołaniem pani Nowickiej, lewica też nie będzie głosowała. - Choć jestem przekonany, że odwołanie Wandy Nowickiej nie było decyzją przemyślaną - powiedział szef klubu PO Rafała Grupińskiego. Annie Grodzkiej szans nie daje jednej z ważniejszych polityków PO Stefan Niesiołowski. W programie "Kropka nad i" Moniki Olejnik zdecydowanie odrzucił jej kandydaturę. Nie potrafił jednak uzasadnić dlaczego.

Konserwatysta Jacek Żalek powiedział, że ma poważne wątpliwości, czy RP powinien mieć swojego wicemarszałka. - Wybór tego kandydata stoi pod dużym znakiem zapytania. Ruch Palikota to ugrupowanie, które prezentuje skrajne poglądy, nawołuje do łamania prawa. Celem politycznym Ruchu jest wywoływanie sporów, podziałów społecznych.

Kluby PiS, SP i PSL będą również przeciwne kandydaturze Grodzkiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (35):

Sortuj komentarze:

Dziwny wynik sondażu.Dlaczego? Bo gdzies ogloszono,że 61% jest za!To jak to jest z tymi sondażami?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uważam, że najlepiej by było, by Pani Anna Grodzka została Ministrem Obrony Narodowej. Nie wiem nawet czemu Pan Prezydent jeszcze się waha? Wtedy decydowanie szybciej i składniej doszłoby do przeforsowania ustawy o związkach partnerskich. A nawiasem mówiąc, z pewnością miałoby to zbawienny wpływ na wzrost tolerancji w szeregach armii jaki i w procedurach, które określają przydatność żołnierza do określonej służby.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Niemal 65 proc. internautów skreśliło Annę Grodzką z funkcji marszałka sejmu."

Proszę o szczegóły tego "badania".
Określenie cech grupy, itd.
Ta Pani została jeszcze jako Pan członkiem "Ordynackiej", obycie polityczne ma na poziomie Czarzastego, Siwca itp. Jej kompetencje polityczne mogą mogą być akuratne dla tego stanowiska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie chcą transseksualnego marszałka

Co to jest? Czy w Sejmie już głosujemy bezpośrednio przy pomocy IP?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem zamieszania, jak wybiorą to będzie nowy Wicemarszałek i już

Komentarz został ukrytyrozwiń

Anna Hausman Wczoraj 18:14 - "Pani Olu, wyjątkowo brutalną propozycja gwałtu korekcyjnego za pomocą wibratora i czarnoskórego mężczyzny - która padła pod pani artykułem ze strony red. Jadwigi Kowalczyk i Pawła Janusa - nie wywołała pani sprzeciwu, ani nie nadkruszyła wysublimowanej wrażliwości."
Prosze o link do wypowiedzi zarówno moich jak i pana Pawła Janusa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

-Anna Hausman Wczoraj 14:54 - wypowiedź Niesiołowskiego brzmiała tak:

"Chciałbym, żeby nie było homoseksualistów, rozwodów, konkubentów, ale są i polityk musi stanąć wobec tej rzeczywistości. Ja jestem przeciwko małżeństwom homoseksualnym, temu całemu cyrkowi, że kobieta przebiera się za mężczyznę i vice versa, paradom i prowokacyjnemu zachowaniu.
Ale w spokojny sposób TRZEBA ROZWIĄZAĆ PROBLEMY TYCH LUDZI i CHCĘ TAKĄ USTAWĘ UCHWALIĆ" (podkreslenie moje) - zadeklarował Niesiołowski."
http://www.wprost.pl/ar/386202/Niesiolowski-chcialbym-zeby-nie-bylo-homoseksualistow/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaligula zrobił senatorem swojego konia, aby przekonać się, do jakiego stopnia może upodlić płaszczących się senatorów.
Palikot wręcz przeciwnie - proponuje na marszałkinię sejmu osobę po korekcji płci, aby obnażyć kołtuństwo naszego "establischmentu" i ludzi, którzy w demokratycznym kraju dostali przywilej stanowienia prawa dla wszystkich obywateli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marcin, Ty się odwołałeś do stanu faktycznego i medycznego - ja również.
Na liście zaburzeń WHO obecny jest transseksualizm - przyznałam Ci rację. Ja Ci mówię, że wedle WHO również pani Grodzkiej w pokonaniu owego zaburzenia już lekarze pomogli. A Ty mi mówisz, że "Twoim zdaniem..." Wybiórcze stosowanie informacji? W jednej sprawie WHO ma rację i można się na nią powoływać, ale w drugiej już jej nie ma i autorytem nie jest..? Dziwna logika i dla mnie osobiście - nie do przyjęcia.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi - bez komentarza. Nie mój poziom dyskusji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ola Puciłowska
Uważam, że zmiana płci jest jedyną OBECNIE ZNANĄ metodą pomocy w cierpieniu pacjentom dotkniętym dysforią płciową.
Ale to tylko leczenie objawowe.
Gdyby leczyć w ten sposób faceta, któremu wydaje się, że jest koniem... ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.