Facebook Google+ Twitter

Nie chcę być oceniany po wyglądzie - wywiad z Maciejem Jachowskim

Współautorzy: Izabella Alentieva

Twierdzi, że aktorstwo w polskich warunkach to sport ekstremalny. Nie dojrzał jeszcze do teatru. Pisze teksty i komponuje, a już wkrótce - wyda swoją solową płytę. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Maciej Jachowski.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Maciej Jachowski / Fot. Izabella AlentievaJako dziecko marzył o tym, by w przyszłości zostać papieżem. "Chciałem tak jak on dużo podróżować i latać samolotami za darmo" - wyznaje Maciej Jachowski. Później jednak uznał, że jego miejsce jest na scenie - nie wiedział tylko w jakim charakterze. Zaczynał od muzyki: uczęszczał do ogniska muzycznego, śpiewał w dziecięcych zespołach. Z czasem coraz bardziej kręciło go aktorstwo, ale ze śpiewania też nie zrezygnował i dziś czuje się zarówno aktorem, jak i wokalistą.

Mimo że dostał się do warszawskiej szkoły teatralnej, zrezygnował z niej. "Byłem niepokorny, inaczej sobie wyobrażałem pewne rzeczy" - tłumaczy swoją decyzję. Dodatkowo Maciej Jachowski podkreśla, że żadna szkoła nie da nikomu talentu, a właśnie on jest najważniejszy w tym zawodzie. "Jeśli ktoś czuje w sobie powołanie, wszystko jest do zrobienia" - zaznacza.

Aktor i wokalista Maciej Jachowski gościł w redakcji W24 / Fot. Izabella AlentievaJak tylko pojawił się na szklanym ekranie, zaczęto go określać "przystojniakiem". Choć komplementy są miłe, aktor wolałby być oceniany przez pryzmat swoich ról i tego, co robi zawodowo. "Taki się urodziłem, może gdybym był brzydki, miałbym łatwiej" - zastanawia się Jachowski. Podkreśla też, że ze względu na swój wygląd nie otrzymał wielu ról, bo na castingach mówiono mu, że jest zbyt przystojny.

Cały czas rozwija też swoją drugą pasję - śpiewanie. Gra koncerty, pisze teksty, komponuje muzykę i pracuje nad swoją solową płytą. Maciej Jachowski podkreśla, że praca nad albumem to dość skomplikowany proces, jednak ma nadzieję, że krążek ukaże się już w przyszłym roku.

Obejrzyj cały wywiad z Maciejem Jachowskim:Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

kura
  • kura
  • 31.07.2012 22:20

Gdyby był brzydki, nie miałby łatwiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katarzyna
  • Katarzyna
  • 19.07.2012 20:34

Maciej Jachowski to bardzo przeciętny aktor i dlatego nie dostaje ważnych ról. Z tym jego przystojniactwem - to rzecz gustu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zos
  • zos
  • 19.07.2012 15:57

mądrze gada! chyba trochę racji z tym jest, bo ani Zakościelnego, Wesołowskiego - typowych przystojniakow nie widać coś otatnio w filmach, jego też... a Karolak brzydki wszędzie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Justa
  • Justa
  • 19.07.2012 10:34

MEGA PRZYSTOJNY!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.