Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11226 miejsce

"Nie chcę być sławny" - wywiad z Marcinem Cejrowskim

Współautorzy: Filip Chochół Tomasz Kossakowski

Niezręcznie mu opowiadać o sobie, bo to on woli zadawać pytania. Zaczynał w redakcji ekonomicznej TVP1. Aktualnie przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Marcin Cejrowski.

Dziennikarz Marcin Cejrowski gościł w redakcji W24 / Fot. Tomasz KossakowskiObecnie należy do bardzo wąskiego grona polskich dziennikarzy, którzy jeżdżą na zagraniczne premiery filmów i rozmawiają z aktorami światowej sławy. "Nie jest to łatwy kawałek chleba" - podkreśla Marcin Cejrowski. Jednak pracę w tym zawodzie rozpoczął już na drugim roku studiów, romansując równolegle z dyplomacją. Przez rok był na stażu w Konsulacie RP w Nowym Jorku, później działał w dziale prasowym ONZ, aż w końcu trafił do telewizji i mimo że kilkukrotnie zmieniał stacje, cały czas wierny jest pracy przed kamerą.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Marcin Cejrowski / Fot. Tomasz KossakowskiNajwiększą popularność przyniósł mu program "Się kręci". Wielokrotnie przygotowywał do niego relacje z różnych wydarzeń, na których obecne są gwiazdy. Jednak, jak przyznaje, na show-biznesowe eventy chodzi wyłącznie w celach zawodowych i mimo że nie deprecjonuje osób, które to lubią, sam twierdzi, że zna wiele lepszych sposobów na spędzanie wolnych wieczorów.

Częste pojawianie się na ekranach telewizorów przyniosło mu popularność, jednak ona nigdy nie była jego celem - traktuje ją obecnie jako efekt uboczny swojej pracy. "Nie marzę o tym, by znaleźć się kiedyś na okładce "Vivy" sprzedawanej za 99 groszy" - zaznacza Marcin Cejrowski.

Obejrzyj cały wywiad z Marcinem Cejrowskim:


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

z tą "mordą" było swietne i z tym sapaniem :D, ogolnie dobry wywiad :)
pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Łukasz
  • Łukasz
  • 18.09.2012 08:24

Kim jest ten pan?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Berenika
  • Berenika
  • 17.09.2012 17:23

Marcin Cejrowski - "Znani - nam nieznani"? Pierwszy raz słyszałam o takim gościu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.