Facebook Google+ Twitter

Nie chcesz się szczepić - zmuszą Cię. A gdzie swobody obywatelskie?

Mam pełną świadomość czasów, w których żyję. Sama chcę dokonywać wyborów w sprawach, które mnie dotyczą. Nie daję takiej władzy ani fanatycznym katoliczkom, ani parlamentarzystom, którzy pełnią wyłącznie rolę marionetek. Oto dlaczego przegłosowana niedawno ustawa o przymusie szczepień i pierścień Atlantów, który noszę, przyczyniły się do refleksji na temat naszego prawa do wolności wyboru, w każdym aspekcie życia.

 / Fot. James Gathany, domena publicznaUstawa, którą przegłosowano, godzi w wolność obywateli! Wprowadza przymus szczepień milionów Polaków, nawet wbrew ich woli. Dużym zaskoczeniem jest to, że wszystkie partie jednomyślnie ją poparły, pomimo że łamie nasze konstytucyjne prawo do wolności. Działo się to po cichu, bez medialnego szumu.

Wspomnę również, że stoi też w sprzeczności z innymi międzynarodowymi przepisami, które nas, jako ludzi i pacjentów, chronią. Szczególne zdumienie budzi fakt, że klub parlamentarny partii o pięknie brzmiącej nazwie Prawo i Sprawiedliwość, poparł ten projekt i nawet w Senacie przeszedł on bez jakichkolwiek poprawek. Wywołało to ogromne emocje, zwłaszcza wśród wyborców tej partii, do których i ja się zaliczam. Tylko poseł z PSL – już były minister rolnictwa, Marek Sawicki, jako jedyny oparł się lobbingowi farmaceutycznemu, a wszystko wskazuje na to, że zrobił to świadomie i dlatego został „odstrzelony”.

Szczepienia - przymus zamiast debaty


Posłowie PiS, pytani na forach internetowych o głosowanie nad ustawą, wykazywali się wręcz postawą arogancką. Próbowali sprawę bagatelizować, a gdy to nie działało, bo świadomość w cyberprzestrzeni jest znacznie wyższa, niż przeciętnych oglądaczy telewizji, kasowali zamieszczane na swoich stronach linki na temat tej ustawy i niebezpieczeństwa masowych szczepień. Na koniec usuwali z grona znajomych ludzi, zadających im niewygodne pytania.

Postanowiłam więc spróbować porozmawiać na żywo z jednym z
posłów tej partii. Wybrałam się w tym celu 1o lipca na Krakowskie Przedmieście. Po medialnej burzy jaka rozgorzała na wielu internetowych forach, a zwłaszcza na stronach parlamentarzystów z partii Prawo i Sprawiedliwość, byłam ciekawa, czy tu również dotarły wieści na ten temat i czy ma to odniesienie do petycji pod namiotem „Solidarnych 2010”.


Główny Inspektorat Sanitarny: Ustawa o chorobach zakaźnych nic nie zmienia


Do niedawna myślałam, że czasy inkwizycji minęły bezpowrotnie. Zmieniłam zdanie, gdy 10 lipca spotkałam po Marszu Pamięci trzy przedstawicielki tej zapomnianej grupy. Wiem, że brzmi to dość absurdalnie, ale opisuję realne zdarzenie, a nie sen.

Na Krakowskie Przedmieście dotarłam dość późno, bo właściwie na zakończenie marszu, ale moim celem tego dnia były rozmowy na temat ustawy o przymusie szczepień. Zobaczyłam kilku posłów z PiS uśmiechających się, wymieniających z ludźmi uściski dłoni i pozujących do wspólnych fotografii. Postanowiłam więc wykorzystać okazję, by zapytać o kontrowersyjną ustawę.

Podeszłam do posła Andrzeja Dudy. Spytałam, dlaczego tak wrogą dla Polaków ustawę o szczepieniach, poparła jego partia. Poseł zdziwił się i udał, że nie wie, o którą konkretnie ustawę mi chodzi, bo tak dużo ich przegłosowali... Wiedziałam, że nie mówi prawdy, ale nie powiedziałam tego głośno. W kilku zdaniach wyjaśniłam o czym mówię, pytając ponownie o wynik głosowania. W odpowiedzi usłyszałam, że taka musiała być odgórna decyzja ich klubu parlamentarnego.


Internauci protestują przeciwko przymusowym szczepieniom


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

W tym artykule pani Maja Narbutt podaje liczby. I tak
" 860 mln USD-szacunkowa roczna wartość inwestycji koncernów farmaceutycznych w badania kliniczne w Polsce
30-40 tysięcy pacjentów bierze rocznie udział w badaniach klinicznych
10 tys.euro-honorarium profesora za wprowadzenie jednego pacjenta do skomplikowanego programu badań klinicznych
100 euro-honorarium lekarza rodzinnego za zaszczepienie pacjenta testowaną szczepionką
3,4 mln zł - honorarium jednego z profesorów za badania kliniczne w skontrolowanym przez NIK okresie 3 lat
2,5 tys. zł- maksymalne wynagrodzenie dla zdrowego ochotnika testującego leki w pierwszej fazie badań klinicznych (pierwsze testy na ludziach).
Jeden inspektor kontrolujący badania kliniczne w całej Polsce pracował do niedawna w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych.Kontrolą objęte jest według URPL 5 % badań, według NIK - 2 procent. "

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie. Zgadzam się z panem, Teofilu. Choć wielu ludzi zaczyna szukać informacji poza oficjalnymi mediami, to wciąż większość nie ma świadomości i wiedzy co się wokół dzieje.Ktoś pod innym moim artykułem o chemitrails, zarzucił mi obsesję na temat spisków i dołączył temat szczepionek i moje komentarze tutaj. Uważa, że piszę "głupoty" Niestety, to osoba widząca świat oczyma oficjalnych mediów. Nie dopuszcza dowodów, które świadczą dobitnie, że żyjemy w tak chorym systemie. Ma pan rację. Pieniądz rządzi tym światem. Tylko tak da się wytłumaczyć postawę polityków, którzy opowiedzieli się za tą haniebną ustawą, odbierającą nam, Polakom wolność wyboru. Zrobili to mimo sporów politycznych, jednomyślnie.
Wiemy, że ogromne pieniądze stoją za koncernami farmaceutycznymi, które na nas Polakach eksperymentują.
Znalazłam artykuł o którym wcześniej wspominałam. Pani Maja Narbutt w tygodniku "Uważam Rze"-numer z 14-20.05.2012r. napisała artykuł "Kraj królików doświadczalnych". Polecam zwłaszcza niedowiarkom.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teofil
  • Teofil
  • 22.08.2012 20:40

To jest jakaś masakra:(. Pieniądz rządzi światem, a my jesteśmy królikami doświadczalnymi.
Ale tak mało ludzi ma otwarte oczy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie. Zgadzam się z panem, Miszelo Andżelo.Tylko te "wyższe sfery" są daleko poza Polską. To tam zapadają istotne dla nas decyzje.Posłowie to tylko marionetki. Nie dostają kasy za podejmowanie słusznych decyzji, ale za tzw dyscyplinę, czyli nazywając rzecz po imieniu,za posłuszeństwo. To miesięcznie ok.20 tysięcy złotych, a nawet ponad. Za samo prowadzenie biur poselskich dostają miesięcznie ponad 11 tysięcy złotych.Zdarza się czasem, że ktoś się wyłamie i inaczej zagłosuje, niż cały klub,wówczas zostaje ukarany. Nieważne, że parlament podpisuje ustawę sprzeczną z Konstytucją , oddając Polaków na żer koncernom farmaceutycznym. Nie obchodzi ich także to, że szczepionki dla niemowląt zawierają rtęć i wiele krajów się z nich wycofało, w Polsce nadal są używane.Coraz częściej mówi się, że jesteśmy krajem "królików doświadczalnych" dla firm farmaceutycznych. Niedawno w piśmie "Uwarzam rze" ukazał się artykuł na ten temat, gdzie można się było dowiedzieć, ile pieniędzy za testowanie leków przez nieświadomych tego faktu pacjentów, otrzymują lekarze.Każda podana pacjentowi dawka, jest ujęta w cenniku firmy i lekarz zarabia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MiszeloAndżelo
  • MiszeloAndżelo
  • 18.08.2012 23:27

No tak, zachowanie pana posła Dudy typowe. Klub każe głosować, to głosują i całkowicie nie zadają sobie nasi drodzy posłowie trudu, aby zagłębić się odrobinę w omawianym przez ustawę temacie i być może zająć własne stanowisko osoby myślącej. Smutne, że taki system określa się demokracją, gdy tak naprawdę wszelkie istotne dla nas decyzje płyną ze znacznie wyższych sfer, o których tak naprawdę oddającemu głos obywatelowi nic nie wiadomo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A TU SZOKUJĄCE INFORMACJE O SKAŻONYCH SZCZEPIONKACH jak donosi PRISON PLANET!!!

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wszystkie_szczepionki_sa,p1313076630
"Kto potwierdza fakt, że szczepionki są zanieczyszczone? NIKT INNY JAK (OBECNIE JUŻ NIEŻYJĄCY)
SZEF ODPOWIEDZIALNY ZA TWORZENIE SZCZEPIONEK W FIRMIE MERCK, DR MAURICE HILLERMAN, KTÓRY W WYWIADZIE RADIOWYM PRZYZNAŁ, ŻE SZCZEPIONKI MERCK, SĄ ZANIECZYSZCZONE WIRUSEM, KTÓRY SPOWODOWAŁ EPIDEMIĘ AIDS W USA.
POWIEDZIAŁ RÓWNIEŻ, ŻE WSZYSTKIE SZCZEPIONKI FIRMY MERCK SĄ ZANIECZYSZCZONE RAKIEM I INNYMI WIRUSAMI.
(RZĄD USA PRZYZNAŁ, ŻE SZCZEPIONKA HEB B POWODUJE TOCZEŃ ORAZ, ŻE SZCZEPIONKA, KTÓRA JEST PODAWANA KAŻDEMU DZIECKU W USA W DNIU URODZENIA JEST ZWIĄZANA Z ROZWOJEM STWARDNIENIA ROZSIANEGO.)

Dla Żydów, którzy niemalże religijnie wierzą władzom medycznym w odniesieniu do szczepień, wyśmiewając się z tych, którzy obawiają się o bezpieczeństwo szczepionek, może zechcą zauważyć, że Hillerman był żydem. Może również uznają, że jest nim dr Larry Palevsky, certyfikowany pediatra z Nowego Jorku, który przez dziesięć lat regularnie podawał szczepionki swoim pacjentom, zauważając że tracą oni kontakt wzrokowy. Zaczął więc badać szczepionki, w które ślepo wierzył. Odkrył, że wszystkie są skażone wirusami, które są tak małe, że nigdy nie można ich usunąć. Obecnie już nie podaje żadnych szczepionek. Teraz zajmuje się swoimi młodymi, autystycznymi pacjentami i innymi którzy doznali urazów neurologicznych po szczepionkach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto sobie przypomnieć skąd się wzięły szczepionki.
"„Szczepienia na masową skalę rozpoczęto w XIX w. z inicjatywy Ludwika Pasteura, po tym, jak ogłosił swoją „teorię zarazka” (w oparciu o Postulaty Henlego-Kocha), czyli teorię o istnieniu „bakterii chorobotwórczych”, zgodnie z którą choroby mają być wywoływane przez mikroby przenoszone na ogół przez powietrze z człowieka na człowieka.
„Teorię zarazka” stanowczo kwestionowali współcześni Pasteurowi naukowcy, wybitni profesorowie medycyny, biologii, chemii, fizyki – Antoine Bechamp, Claude Bernard i inni.
Pasteur, trzeba to powiedzieć wprost, był oszustem naukowym i plagiatorem. Fałszował doświadczenia i ich wyniki. Przypisywał sobie odkrycia innych naukowców. Nie miał wykształcenia medycznego, był chemikiem, jednak uzurpował sobie prawo do forsowania teorii o przyczynie chorób, której zresztą nigdy naukowo nie udowodnił, a która okazała się być wyłącznie wymysłem.
Mimo tego, stała się ona podstawą dzisiejszej medycyny – biznesowej medycyny – ze szkodliwymi, trującymi, niczemu nie zapobiegającymi szczepionkami i nadużywanymi antybiotykami (które nota bene zabijają naszą niezbędną nam do życia florę bakteryjną).
I jeszcze jeden, być może znamienny fakt: Pasteur otrzymywał finansowanie i wsparcie Gustave de Rothschild.”
„Pasteur na łożu śmierci przyznał się do oszustwa. Odwołał „teorię zarazka”. Potwierdził opinię wspomnianych naukowców, że mikroby nie powodują zarażania się ludzi, a jedynie, z pewnych względów, są obecne w chorym miejscu.
Dokładnie miał powiedzieć: „Bernard miał rację, zarazek jest niczym, „teren” (środowisko wewnętrzne organizmu) jest wszystkim.” Co oznacza, że to nie zarazki decydują o zachorowaniu, ale organizm decyduje o tym, że zarazki/drobnoustroje z pewnych względów rozwijają się w chorym miejscu. ”

Komentarz został ukrytyrozwiń
BB
  • BB
  • 07.08.2012 18:47

"Mimo wielu zapewnień czołowych pracowników GIS (np. dr Przemysław Biliński), sanepidu (np. Andrzej Trybusz) odnośnie zaprzestania administracyjnych represji wobec rodziców krytycznie nastawionych do szczepienia ich własnych dzieci, praktyka wielu stacji sanitarno-epidmiologicznych w Polsce jest dokładnie odmienna.
Istnieje ryzyko, że dotychczasowe działania sanepidów zostaną poszerzone o współdziałanie z sądami opiekuńczymi prowadzące nawet do „ograniczeń w zakresie władzy rodzicielskiej a nawet jej pozbawienia”. Dokładną argumentację i podstawy do takiego działania zawiera dokument z października 2011 roku pt „Odmowa szczepień – zagrożenie dla szpitala i środowiska pozaszpitalnego”, którego autorką jest kierownik Sekcji Szczepień Ochronnych WSSE w Warszawie lek. med. Anna Góralewska, poniżej najważniejszy fragment:
http://faktyoszczepieniach.files.wordpress.com/2012/04/pis2011-odmowa-szczepien-zagrozenie.jpg?w=630&h=412

http://faktyoszczepieniach.wordpress.com/szkodliwosc-spoleczna-panstwowych-inspekcji-sanitarnych/

Komentarz został ukrytyrozwiń
felczer
  • felczer
  • 07.08.2012 14:48

Kłania się zza grobu przesławny dr Mengele.

Komentarz został ukrytyrozwiń
BB
  • BB
  • 06.08.2012 22:57

Panie AA ja też noszę taki pierścień od wielu lat i jakoś nie zauważam złego wpływu na moją duszę, ani duszę nikogo z moich bliskich, ale pan taki światły człowiek,a wierzy pan w te kościelne brednie, propagowane przez fanatyków takich jak Natanek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.