Facebook Google+ Twitter

"Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!" najlepszą kampanią społeczną 2011 roku?

"Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!" nominowana w kategorii najlepsza polska kampania społeczna 2011 roku. Zagłosujcie na nas!

Z radością informujemy, że akcja "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!" została nominowana do bycia najlepszą polską kampanią społeczną roku 2011. Konkurs organizuje portal kampaniespoleczne.pl. Głosy można oddawać do 12 lutego na stronie kampaniespoleczne.pl.

W uzasadnieniu organizatorzy konkursu napisali, że "należy jej się wyróżnienie za świeże podejście do tematu czytelnictwa. Warto również odnotować, że przypadła do gustu czytelnikom kampaniespołeczne.pl, którzy nadzwyczaj chętnie ją "like'owali" i publikowali na Facebooku".

Jest nam niezmiernie miło znaleźć się w tak szacownym gronie świetnych projektów społecznych. Sam fakt wyróżnienia jest nagrodą za pracę włożoną w akcję. Mamy nadzieję, że jeśli uda nam się wygrać, będzie to kolejny dowód na to, że można skutecznie łączyć ważne problemy społeczne, z pokazywaniem różnorodności oraz z poczuciem humoru i dystansem.

Niezależnie od wyniku chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy nas wspierają, "lubią" naszą akcję i promują ją dalej. W naszym odczuciu, już wygraliśmy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Mam nadzieję, że pomożecie nam wygrać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
8183
  • 8183
  • 31.01.2012 03:36

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
1227
  • 1227
  • 31.01.2012 00:24

Ja czytam i czyta, a ona i tak nie chce iść ze mną do łóżka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.