Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31700 miejsce

Nie! dla "gwiazdek", czyli o tym jak można zrobić ciekawy tatuaż

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-11-19 21:18

W internecie jest wiele informacji na temat technik tatuażu. Niewiele jednak dowiadujemy się o tatuatorach, co - jak myślę - jest najważniejszą informacją dla kogoś, kto chce ozdobić ciało. Czy dalibyście się wytatuować komuś, kogo nie znacie?

Lisa tatuuje się. Fot. Lisa Mitrokhin-Goins / Fot. Lisa Mitrokhin-GoinsRysunki na ciele są kwestią tak indywidualną, że nie wyobrażam sobie oddania części siebie komuś, kto zupełnie mnie nie rozumie, nie zna. Idąc tym tropem postanowiłam porozmawiać z dziewczyną, która się tym zajmuje i to z bardzo dużym powodzeniem.

Umówiłam się więc z Lisą w jednej z krakowskich knajp. Lampka czerwonego wina i nieco mroczna atmosfera pozwoliła nam na ciekawą rozmowę.Zaczynamy.

Skąd jesteś?
- Jestem nowojorczykiem. Nowojorczyk to ktoś, kto tam żyje, mieszka. To prawie jak osobna narodowość, więcej niż tylko miasto, w którym się mieszka. Nie pochodzę jednak stamtąd tylko z Rosji, ale określam się właśnie jako "nowojorczyk".

Dlaczego Polska, Kraków?
- Jestem tutaj z powodu mojego męża: założył biznes w Polsce i tak już zostaliśmy. Mieszkamy tutaj od ponad roku. Decyzja o zostaniu na stałe poprzedzona była paroma wizytami w Polsce. Zakochaliśmy się w tym mieście. Kraków łączy w sobie wiele kultur co jest szczególnie dla mnie ważne jako dla osoby, która dorastała w dwóch rożnych światach: najpierw Rosja, potem Stany Zjednoczone.

Co lubisz/nie lubisz w Polakach?
- Mogę jedynie wypowiedzieć się na temat ludzi w Krakowie, to jedyne miejsce, które znam w Polsce. Krakowianie są bardzo interesujący, komunikatywni, spotykam tutaj wielu freaków - identycznie jak w NY, poza tym wielu z nich mówi po angielsku, co pomaga w komunikacji. Są to ludzie otwarci, ale też nie narzucają się. Jestem osobą, która oddziela życie osobiste od zawodowego, nie mam wielu przyjaciół, a tych, których posiadam uważam za prawdziwych. Lubię sama sobie wybierać znajomych. Kraków daje mi możliwość bycia samotną kiedy tego potrzebują, ale stwarza też szanse na poznawanie nowych ludzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.