Facebook Google+ Twitter

Nie dostał nagrody, więc pobił sprzedawcę kijem golfowym (video)

83-letni Linsey D. Owens z Florydy, został aresztowany za pobicie sprzedawcy samochodów. Mężczyzna potraktował dealera kijem golfowym, zdenerwowany warunkami akcji promocyjnej.

Logo (tzw. gwiazda) biura szeryfa hrabstwa Sarasota (Floryda, USA). By Sarasota County Sheriff's Office [Public domain], via Wikimedia Commons / Fot. Sarasota County Sheriff's OfficeKrewki klient salonu Nissana został oskarżony o popełnienie dwóch przestępstw, dodatkowo kwalifikacja prawna czynów będzie poważniejsza bowiem, w tym przypadku uznano kij golfowy za przedmiot niebezpieczny, równoważny broni.

Sprzedawca Christian Robertson powiedział, że klient przedstawił kupon promocyjny, jeden z wielu jakie Nissan rozsyłał w ramach akcji sprzedażowej. Mężczyzna był przekonany, że wygrał nagrodę, jednakże dealer wyjaśnił, iż reguły promocji wymagają aby wpierw nabył samochód. Na otarcie łez Owensowi pozostało odebrać voucher o wartości 5 dolarów, do sieci Walmart. Jednak ten poczuł się robiony w balona, kolokwialnie mówiąc. Zaczął przeklinać i krzyczeć na personel. W końcu wsiadł do swojej Hondy i postanowił opuścić miejsce.

"On był wnerwiony tylko tym, że otrzymał kartę upominkową" - powiedział Robertson i dodał, że ogółem rozesłano około 400 takich kart, ale tylko 26 było nagrodami większej wartości.

Kiedy Owens wyjeżdżał z parkingu, potrącił sprzedawcę lusterkiem swojego wozu. Przystanął, wyskoczył z auta, podszedł do bagażnika, wyjął z niego kij golfowy. Chwilę później zdzielił Robertsona w twarz. Wdał się jeszcze w krótką pyskówkę i odjechał.

New York Daily News cytują wypowiedź poszkodowanego Christiana Robertsona: "Teraz jestem po dwakroć ofiarą" - i jak dalej tłumaczy 45-letni sprzedawca samochodów - "Nie da się sprzedawać samochodów wartych 30,000 dolarów, z podbitym okiem. To nie tylko kwestia moich zarobków z tego tygodnia, ale i następnego. Obecnie nie pracuję, bo mam podbite oko. Gdziekolwiek nie pójdziesz to słyszysz, że jesteś leniwym sprzedawcą, który wkurzył starszego faceta."

Policja szybko znalazła Owensa w jego domu, podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Obecnie przebywa w więzieniu hrabstwa Sarasota.

źródła: Sarasota County Sheriff's Office
New York Daily News

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niesamowite. 45-letnie dziecko.
Przychodzą na myśl słowa piosenki: " Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy" ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.