Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3292 miejsce

Nie działa internet w UPC. Klienci nie mogą dodzwonić się na infolinię

Klienci UPC Polska w całym kraju mają problem z dostępem do internetu i innych usług. Infolinia operatora również nie działa. Użytkownicy zadają pytania na fan page'u firmy na Facebooka. Ich skargi pozostają bez odpowiedzi.

 / Fot. zrzut ekranu"Może napiszcie coś łaskawie o awarii internetu w Warszawie i innych miastach. Inforlinia BOK lezy" - to jeden z wpisów na fan page'u UPC Polska. Jest ich więcej. "Jak to możliwe, że firma oferująca usługi telefonii ma zajętą infolinię albo po kilkinastu minutach oczekiwania sama wywala rozmówcę. .. Nie ma nawet możliwości zgłoszenia awarii... Określę to jednym słowem - żenada" - czytamy. We wszystkich wpisach powtarza się podobny problem: brak dostępu do usług i możliwości kontaktu z infolinią operatora.

Rzeczywiście, próba połączenia z numerem 32 4 94 94 80 kończy się niepowodzeniem. "Przepraszamy, wybrany numer jest zajęty" - usłyszymy.

Rosja odcina się od sieci


Problemy z dostępem do sieci mają klienci w różnych częściach kraju: w Warszawie, Gdańsku czy Lublinie. Użytkownicy informują o awarii poprzez fan page operatora na Facebooku, ale ich posty pozostają bez odpowiedzi.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Jak zakneblują budynek ( to znaczy okablują ;) ), są rzeczywistymi monopolistami.
Sąd Najwyższy może uznawać, jak ostatnio, że spółdzielnie nie mogą odmówić "dostępu" do budynku innym firmom, ale nie łudźmy się, że to zancznie zwiększy konkurencję. Prawdziwa bitwa zaczeła się toczyć lata temu, wielkimi nakładami na szybkość "kablowania", kosztem jakości usług między inymi. Teraz zbierają profity.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niekoniecznie, firma musi mieć jakieś telefony służbowe w tym również komórkowe, czyli jakiś operator ich obsługuje. A że teraz dają pakiety internetowe nawet do najniższego abonamentu to pewnie jakiś mają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z pewnością tak, ale wówczas zamiast służbowego łącza korzystaliby z prywatnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Darku, myślę że zarządzających tą siecią stać na internet mobilny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakoś brak dostępu do internetu nie przeszkadza na wpisy na fan page. Osobiście nie zauważyłem żadnej awarii, z wyjątkiem tego że w24 około 9 jakoś potwornie długo się ładowało.
Zdenerwowani klienci powinni się domyśleć, że jeżeli mają problem z dodzwonieniem się do infolinii to znaczy, że z powodu jakiejś "globalnej" awarii linia jest przeciążona.
Dziwią mnie oczekiwania ludzi, którzy oczekują od UPC aby zamieściła info na Fb lub innej stronie. Jak mają tego dokonać skoro internet szwankuje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.