Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14604 miejsce

"Nie jestem rozrywaną osobą" - wywiad z Anetą Todorczuk-Perchuć

Próbowała swoich sił w balecie, potem grała na skrzypcach, ostatecznie została aktorką. Nie chce udawać, że gra w serialach dla sztuki. Marzy o wydaniu płyty. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Aneta Todorczuk-Perchuć.

Kolejnym gościem w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Aneta Todorczuk - Perchuć / Fot. Łukasz PiętaJej rodzice nie chcieli, by bez sensu biegała po podwórku i postanowili zapisać ją na lekcje baletu. Okazało się jednak, że ma dwie lewe nogi, a kariera baletnicy nie jest jej pisana. Następnie zaczęła uczyć się gry na skrzypcach i mimo okresów buntów, a nawet połamanego smyczka, spędziła w szkołach muzycznych aż dwanaście lat. Miała zdawać do Akademii Muzycznej, ale pojawiła się nowa pasja - aktorstwo.

Bardzo często występuje na teatralnych deskach, a już wkrótce będzie można podziwiać ją w monodramie "Matka Polka Terrorystka", który od sierpnia zagości w Teatrze Polonia. Szerszej publiczności znana jest z głównych ról w serialach, m.in. "Samym życiu" i sitcomie "Wszyscy kochają Romana". "Granie przez długi czas w serialu daje bezpieczeństwo finansowe i nie mówmy, że robimy to dla sztuki" - podkreśla Aneta Todorczuk-Perchuć. Aktorka zauważa też, że obecnie w produkcjach filmowych i telewizyjnych obsadzane są głównie osoby, które chodzą na bankiety i pojawiają się na okładkach magazynów, a ona do takich nie należy.

Aktorka Aneta Todorczuk - Perchuć gościła w redakcji W24 / Fot. Łukasz PiętaMimo że Aneta Todorczuk-Perchuć nie zdecydowała się na studia muzyczne, jej przygoda z muzyką trwa nadal. Niedawno nagrała duet z Czesławem Mozilem. "Marzy mi się nagranie płyty, ale nie za wszelką cenę" - podkreśla aktorka.

Niecały rok temu założyła Fundację "Mamy dzieci", której celem jest wspieranie wychowanków domów dziecka. Artystka podkreśla, że chciałaby bardziej pomagać, ale do tego potrzebne są fundusze, a bardzo trudno jest pozyskać sponsora. Ma jednak nadzieję, że uda jej się znaleźć wielu ludzi dobrego serca, wspólnie z którymi będzie mogła realizować misję fundacji.

Obejrzyj cały wywiad z Anetą Todorczuk - Perchuć:


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Iga
  • Iga
  • 26.06.2012 08:26

widziałam ją w "Milczenie jest złotem" i w kilku spektaklach Teatru Narodowego, jak jeszcze tam grała - naprawdę muszę przyznać, że gra bardzo dobrze, widać że ma talent i predyspozycje do bycia na scenie i pracy przed kamerą, trzeba promować polskie utalentowane aktorki, to może ktoś za granicą je też dostrzeże

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz jedrzejewski
  • janusz jedrzejewski
  • 26.06.2012 08:14

uczyła mnie w latach 52-55 pani Perchuć miała synka może to rodzina

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miło mi się czytało, a później słuchało Twojego wywiadu - nie znałam wcześniej Twojej rozmówczyni i cieszę się, że stworzyłeś cały ten cykl. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gosia
  • Gosia
  • 25.06.2012 15:11

Aktorka z głową na karu, widac, ze aktorstwo to jej pasja, a nie zawód dla pieniędzy i lansu! Trzeba nam więcej takich postaci w polskich filmach

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interviev dobrze zrobione, dynamiczne! Także lubię aktorki, ponieważ oprócz słowa, umieją dobrze grać i opowiadać językiem swojego ciała :)) I nawet takie skromne rekwizyty, jak kapelusz - nie są tu konieczne. Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.