Facebook Google+ Twitter

Nie lada gratka dla karateków

Polski Związek Karate przygotował nie lada gratkę dla karateków.

Polski Związek Karate przygotowuje otwarte zgrupowanie narodowej kadry karate. Oznacza to, że każdy karateka będzie mógł wziąć udział w profesjonalnym zgrupowaniu kadry polskiej. Seminarium zaplanowane jest na 15-19 lipca 2009 w Zakopanem.

Wszelkie informacje uzyskać można w Szczecińskiej siedzibie Związku, przy ul. Boryny 2, pod nr. tel. 091-482 55 09 (e-mail: komisja.karate@inet.pl)

Otwarte Zgrupowanie narodowej kadry karate w Zakopanem, oznacza, że każdy zainteresowany może wziąć udział w pełni zawodowym szkoleniu reprezentacji kraju. Wśród trenerów będzie można spotkać najwyższych stopniem włoskich mistrzów karate, którzy na co dzień pracują jako szkoleniowcy tamtejszej kadry karate.

Będzie to Santo Torre 7 dan, Gennaro Talarico 6 dan, Prof. Eleonora Ceruti 6 dan, oraz Eric Torre 5 dan. Tak więc każdy z prowadzących zajęcia to sensej, szczycący się bardzo wysokim stopniem zawodowstwa. Zajęcia prowadzić będą również mistrzowie Tomasz Grąbczewski 6 dan i Mariusz Jaworski 6 dan.

Koszt udziału w seminarium jest zróżnicowany i waha się w granicach od 100 zł dla trenerów ubiegających się o licencję trenerską (z wyłączeniem kosztów noclegu i wyżywienia), do 800 zł dla członków klubów nie zrzeszonych w PZK (opcja ta obejmuje pełne wyżywienie i nocleg).
Szczegóły cenowe znaleźć można na oficjalnej stronie PZK/.

Podobna okazja uczestnictwa w takim zgrupowaniu to nie lada rzadkość, w związku z czym, tym ciekawszą stanowi to ofertę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.