Facebook Google+ Twitter

(Nie) Łódź się

  • Max News
  • Data dodania: 2010-01-09 07:44

Powstanie nowy serial o naszym mieście. Jeśli chcesz być aktorem lub sławną gwiazdą, to jest to propozycja dla Ciebie.

Zdjęcie z planu jednego z odcinków / Fot. Karolina Bast KolasaOgólnołódzka Renomowana Grupa Inicjatyw Artystycznych w skrócie ORGIA działająca przy Stowarzyszeniu Inicjatyw Miejskich TOPOGRAFIE to banda zapalonych kulturalnie młodych ludzi, która właśnie jest w trakcie realizacji swojego pierwszego projektu - fabularnego serialu pt. "(Nie) Łódź się" w ramach programu Młodzież w działaniu.

Na film będzie się składać 7 osobnych historii, które mogły wydarzyć się tylko w Łodzi, ponieważ miasto nie jest tylko tłem wydarzeń, jest również współuczestnikiem. Tytuł filmu sugeruje nasze podejście do życia w tym mieście- łódź/łudź się albo nie łódź/łudź się - niejednoznaczne.

CASTING!
Data: 9 i 16 stycznia 2010 Godzina: 10:00 - 14:00

Miejsce: Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Ulica: Zawiszy Czarnego 39
Trwają przygotowania do kolejnych odcinków amatorskiego serialu o naszym wspaniałym mieście pt." (Nie) Łódź się" , dlatego poszukujemy wszystkich pragnących przeżyć niezapomnianą przygodę z bandą filmowych zapaleńców. Nie stawiamy żadnych warunków, co do płci, wieku, doświadczenia i wykształcenia!

Pragniemy podkreślić, że nie poszukujemy tylko aktorów (choć w szczególności), jeśli posiadasz jakiekolwiek predyspozycje, które pomogłyby nam przy produkcji serialu (rozbudowane mięśnie, lekkie pióro, szycie na maszynie), nie zawahaj się przyjść! Dlatego też: Wnuczku, weź babcię! Żono, weź swoich dotychczasowych mężów! Niech każdy motorniczy zostawi tramwaj w zajezdni i przyjdzie! Do zobaczenia.

www.domkultury.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.