Facebook Google+ Twitter

Nie lubisz Putina? Pokochaj czarną sotnię

Wczoraj rano chciałem obejrzeć, co się działo w Moskwie 12 VI 2012. Wrzuciłem odpowiednie hasło w języku rosyjskim. Zaraz wyskoczyła mi cała gromada filmików produkcji skrajnych nacjonalistów oraz narodowych bolszewików, ostrych jak brzytwa.

Sonda

Czy Putin powinien oddać władzę opozycji?

No to na dobry początek. Poczytajcie, co wygadują przywódcy ugrupowań, pragnących Rosji bez Putina.

Putin to agent zachodnich imperialistów, żydowskich okupantów i obcych bandytów


Iwan Mironow (członek Komitetu Wykonawczego Kongresu Wspólnoty Wszechrosyjskiej): "Oni mordują przemysł krajowy w ramach WTO! Oni mordują naród rosyjski tytoniem i alkoholem! Oni chcą go zdusić przyzwoleniem na bezkarność obcoplemiennych band!"

http://www.youtube.com

Pułkownik GRU (Gławnoje Razwiedowatilenoje Upriawlienje - radziecki wywiad wojskowy) w stanie spoczynku Władimir Kwaczkow (zdaniem wielu opzycjonistów więzień polityczny): "Znajdujemy się pod dwustronnym uciskiem. Z jednej strony jesteśmy uciskani społecznie przez kompradorską burżuazję, a z drugiej jesteśmy uciskani narodowo przez żydowską organizację przestępczą, żydowską mafię. Właśnie mafia żydowska jest tą mafią, z której niczym króliki z cylindra magika wyskakują inne etniczne ugrupowania przestępcze. [...] W tej sytuacji popierać Putina mogą tylko ludzie pragnący się zadekować albo uprawiający pozory działania we właściwą stronę. [...]

Grozi nam wybuch społeczny w postaci powstania narodowego albo rewolucji socjalnej, albo też władza skieruje ten wybuch w koryto jakiejś rewolucji pomarańczowej, błękitnej albo innej kolorowej. Koniec tego będzie taki, że nastanie faszyzm i podział Rosji na mniejsze państwa. Chyba, że podejmiemy wysiłek w celu ustanowienia dyktatury wojskowo-mocarstwowej, która zmoblizuje wszystkie siły kraju do rozwiązania wszystkich spraw".

www.youtube.com

Towarzysz pułkownik mówił jak najbardziej poważnie. Obecnie przebywa pod specjalnym nadzorem w więzieniu Federalnej Służby Bezpieczeństwa Lefortowo. Toczy się przeciw niemu śledztwo w sprawie gromadzenia broni i amunicji oraz przygotowań do zbrojnego buntu.

Pani Czirikowa i dawny (ale wiecznie żywy) sztandar


Mógłbym jeszcze długo przytaczać podobne wypowiedzi, a PT Czytelnicy odpiszą, że autor cytuje jakiś margines ruchu sprzeciwu wobec reżimu Putina. Przejdę zatem do głównego nurtu, bo chyba można uznać za takowy osobę, której wystąpienie zostało przedstawione w polskiej telewizji, którą szeroko przedstawia się na Zachodzie jako ikonę ruchu sprzeciwu wobec obecnej władzy w Rosji, z którą przeprowadzono wywiad w Głosie Ameryki, którą przyjęto w Departamencie Stanu i o której wspomina się w raporcie tegoż amerykańskiego ministerstwa spraw zagranicznych. Tą osobą jest Jewgienia Czirikowa. Proszę sobie wrzucić do wsyszukiwarki to imię i nazwisko po angielsku: Yevgeniya Chirikova.

No więc pani Czirikowa na Prospekcie Sacharowa wykrzyczała 12 czerwca, przemawiając z tej samej trybuny co pan Mironow, co następuje: "Będąc zwykłymi uzurpatorami [mowa o "grupie Putina-Miedwiediewa"] nie są w stanie rozwiązać ani społecznych ani gospodarczych problemów kraju. Grabież trwa, obywatele są pozbawieni bezpieczeństwa, przepaść między biednymi a bogatymi jest coraz większa, tak samo jak coraz większa jest różnica między bogactwem Moskwy a nędzą Rosji. Dalsze utrzymywanie się przy władzy grupki Putina to śmiertelne niebezpieczeństwo dla naszego kraju.

Degradacja państwa, stapianie się w jedno biznesu i władzy, nielegalne wzbogacanie się, bezkarność zorganizowanej przestępczości, zamiana naszego kraju w zaplecze surowcowe Zachodu i Chin! Fakt dokonany putinowskiej uzurpacji grozi konfrontacją domową, rozpadem państwa i chaosem!"

http://www.youtube.com/watch?v=y33fBTKa5HgNo cóż, jak wam się podoba? A czy trudno zauważyć podobieństwa między wszystkimi trzema cytatami w tym artykule? No to na zakończenie popatrzcie jak wygląda ideał zjednoczenia wszystkich ruchów opozycyjnych pod jednym, carskim sztandarem, z nowoczesnym wydaniem czarnej sotni na czele.

http://www.youtube.com/watch?v=u8FBWAeZDbk&feature=channel&list=UL

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.