Facebook Google+ Twitter

"Nie ma jak SPA, kochanie" Wandy Ostrowskiej-Lagut

Książka Wandy Ostrowskiej-Lagut "Nie ma jak SPA, kochanie", wydana przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga jest interesująca, intrygująca, zwykła i niezwykła zarazem. Pozostawia przyjemny niedosyt. Chciałoby się więcej.

Książka Wandy Ostrowskiej-Lagut  / Fot. Polskie Bractwo Kawalerów GutenbergaPozornie jest to zbiór obrazków obyczajowych, zabawnych i refleksyjnych, składających się na opowieść o kobietach i mężczyznach, i ich uczuciach. Napisana pięknym, klarownym językiem (a to dziś rzadkość) dowcipna opowieść, która dostarcza nieczęstej satysfakcji lektury miłej i mądrej.

Na "Nie ma jak Spa, Kochanie" składają się nieduże, zwarte rozdziały połączone osobą głównej bohaterki. Opowiastki mają w sobie, jak to bywa w wypadku literatury intelektualnej, wiele przewrotności. Dramatis personae żyją w świecie bardzo realnym, ale przenoszą się także w inne, wewnętrzne wymiary życia. Czytelnik może zatem dokonywać wyboru z tego, co autorka mu zaoferowała. A zaoferowała niemało. Każdy zaś wybór jest interesujący. Delikatną, ale pewną kreską rysuje zarówno postacie jak i buduje nastroje.

Zdecydowanie poprawia nastrój, a przy okazji pozwala czytelnikowi na chwile refleksji i daje możliwość zastanowienia się nad sobą w relacjach z innymi ludźmi i nie tylko. To książka dla kobiet i mężczyzn, dla ludzi myślących i wrażliwych.

"Nie ma jak SPA, kochanie" zebrała mnóstwo pozytywnych opinii podczas ostatnich Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie.

Uwaga konkurs! Do wygrania 5 książek "Nie ma jak SPA, kochanie"

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, należy wysyłać e-mail na adres: team@bookandmore.pl, z tytułem "Nie ma jak SPA, kochanie". W e-mailu prosimy o podanie swoich danych - imię, nazwisko i adres. Nagrody otrzymają osoby, które e-maila przyślą jako pierwsze. Fundatorem książek jest serwis bookandmore.pl. Nagrody zostaną wysłane pocztą. Konkurs startuje w momencie publikacji materiału.


Dziękujemy za udział w konkursie. Książki zostały już rozdane. Zachęcamy wszystkich do przeczytania "Nie ma jak SPA, kochanie"

Zwycięzcy konkursu:


Ewa Krzysiak
Warszawa


Agnieszka Olejnicka
Krynica Morska


Joanna Lewandowska
Krynica Morska


Agnieszka Czarnik
Środa Śląska


Agnieszka Sołtysiak
Piława Górna

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.