Facebook Google+ Twitter

Nie ma już miejsc, by zapisać się na egzamin na prawo jazdy

Z danych Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie wynika, że jest kilka razy więcej kandydatów do zdawania egzaminu na prawo jazdy niż w poprzednich miesiącach.

Jak podało Radio Dla Ciebie, do 11 lutego 2012 roku nie ma już miejsc dla ludzi, którzy chcą zapisać się na teoretyczny egzamin na prawo jazdy. Wszyscy chcą zdawać egzamin zanim wejdą nowe regulacje dotyczące jego teoretycznej części.

Do tej pory kursanci mogli wcześniej zapoznać się z pytaniami, które będą obowiązywały ich na egzaminie. Od 11 lutego wchodzą jednak pewne zmiany, które nie podobają się kandydatom na kierowców. Nie będzie można korygować odpowiedzi, skrócony zostanie także czas testu. Wprowadzone zostaną klipy video, które będą obrazować różne sytuacje w ruchu drogowym. Oprócz klipów pojawią się również zdjęcia i animacje lub pytania bez zdjęć. Baza pytań prawdopodobnie będzie znana publicznie jedynie w części.

Zmiany w części praktycznej egzaminu na prawo jazdy mają zostać wprowadzone w 2013 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dan
  • Dan
  • 31.12.2011 00:57

Radio dla Ciebie przekazuje błędne informacje.zapisywałam się dziś na egzamin w Warszawie, termin 30.01 i dalej...najpóźniej ludzie byli zapisywani na 1.02, ale to tylko dlatego że komuś nie pasował 30 czy 31.01.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.