Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23787 miejsce

"Nie ma rzeczy niemożliwych" - wywiad z Weroniką Marczuk

Łączy w sobie naturę artysty i osoby mocno stąpającej po ziemi. Osobowość telewizyjna, producentka, prawniczka. Wyprodukowała sztukę "I move you", pisze kolejną książkę. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Weronika Marczuk.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu Urodziła i wychowywała się w Związku Radzieckim. Jej dzieciństwo było bardzo artystyczne - chodziła do szkoły muzycznej, pisała i komponowała piosenki, uczęszczała na zajęcia taneczne, jeździła figurowo na łyżwach. "Traktowałam to jako realizację swoich pasji i marzeń, ale nigdy nie podchodziłam do w kategoriach przyszłego zawodu" - wyznaje Weronika Marczuk. Tak zresztą była też wychowywana przez swoich rodziców i wiedziała, że działania artystyczne mogą być czymś dodatkowym, ale nie należy się tym za bardzo chwalić i trzeba dbać o wykształcenie i stabilny zawód.

Pierwszy wraz przyjechała do Polski razem ze swoim zespołem, w którym tańczyła. "Traktowałam to początkowo jako krótką przygodę, ale jak zobaczyłam, jaka sytuacja jest tutaj, a jaka w Związku Radzieckim, to zdecydowałam się zostać w Polsce i studiować prawo" - wspomina Weronika Marczuk.

Weronika Marczuk gościła w redakcji W24 / Fot. Marta SkorupskaMimo że Polacy kojarzą ją obecnie przede wszystkim ze szklanego ekranu - z programu "You can dance", "Dzień Dobry TVN" czy serialu "Plebania", to ona od wielu lat realizuje się głównie jako producentka. Weronika Marczuk podkreśla, że już od dziecka była wyznaczana na przewodniczącą klasy czy szkoły, zajmowała się też organizacją różnego rodzaju przedsięwzięć i tak jej zostało do dzisiaj. "Nawet chyba lepiej czuję się po tej drugiej stronie" - zaznacza. Jej ostatnim producenckim dziełem jest spektakl taneczno-aktorski "I move you", w którym występują tancerze znani z „Tańca z gwiazdami”. Sztuka miała swoją premierę w Białymstoku, później przyszedł czas na Warszawę, a obecnie artyści pokazują swoje dzieło na deskach teatralnych praktycznie w całym kraju. Jest szansa na to, że po wakacjach spektakl zagości na stałe w repertuarze Teatru Buffo, a być może tancerze pojadą nawet na zagraniczne tournee z "I move you".

Obecnie oprócz dalszych działań produkcyjnych związanych ze spektaklem i różnymi projektami telewizyjnymi, pracuje również nad swoją kolejną książką. "Nie chcę na razie zdradzać szczegółów, ale ta publikacja będzie wychodzić z mojego serca i będzie połączona z moim pochodzeniem" - przyznaje Weronika Marczuk.

Obejrzyj cały wywiad z Weroniką Marczuk:Lubisz oglądać programy rozrywkowe? Dowiedz się, kiedy są emitowane! Sprawdź program telewizyjny!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie Misiorek, może jakiś wywiad na czasie by Pan zrobił? np. z Piotrem Guział- burmistrzem Ursynowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.