Facebook Google+ Twitter

Nie ma wolnych miejsc w hotelach dla zwierząt

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-06-29 10:17

Wakacje dopiero się zaczęły, a w hotelach dla zwierząt w Łodzi i okolicy nie ma już prawie miejsc. Kto nie zrobił rezerwacji, będzie miał problem, żeby zostawić czworonoga na czas wyjazdu.

Wakacje dopiero się zaczęły, a w hotelach dla zwierząt w Łodzi i okolicy nie ma już prawie miejsc / Fot. Tomasz Bołt/Dziennik Bałtycki– Do końca sierpnia mam wszystko zajęte – mówi Mariola Siemińska z hotelu przy ul. Kosodrzewiny. – Rezerwacje na terminy letnie dokonywane są już od stycznia. – Na przełomie lipca i sierpnia mam komplet – informuje Beata Filipczak-Skonieczka z hotelu przy ul. Strykowskiej. – W innych terminach zostały pojedyncze miejsca.

Właściciele obiektów przyznają, że z roku na rok zainteresowanie ich usługami wzrasta. – Niedawno kilka osób niemal pobiło się o to, czyj pies ma zostać przyjęty – dodaje pani Beata. – Dlatego nie wystarczy już telefoniczna rezerwacja. Zainteresowani muszą płacić zaliczkę wynoszącą 50 procent kosztów pobytu.

Zostawienie pupila w hotelu kosztuje od 15 do ok. 40 zł za dzień (w zależności od terminu, wielkości psa i jego czasu pobytu). W cenę wliczone jest wyżywienie i codzienne spacery. Na specjalne życzenie można zamówić też usługi dodatkowe, jak na przykład strzyżenie czy szkolenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.