Facebook Google+ Twitter

– Nie mam sierści na dekolcie – mówi Danuta Hojarska

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-07-25 14:23

Czy Szymon Majewski był kiedyś na wsi? Czy zechce spotkać się z Danutą Hojarską? Między innymi takie pytania ma do znanego showmena posłanka Samoobrony...

Danuta Hojarska gościła w Kwidzynie, by rozmawiać o tworzeniu powiatowych struktur Samoobrony. A że od polityki do satyry droga daleka nie jest, nie dało się uniknąć pytań o program TVN „Szymon Majewski show”. Posłanka zamierza zaskarżyć do sądu tytułowego bohatera za – jej zdaniem – zbyt karykaturalne przedstawienie jej postaci.

– Często, oczywiście jeśli pozwala mi na to praca, oglądam kabarety. Bardzo lubię się śmiać, także z siebie, bo mam duże poczucie humoru. Moi znajomi też uważają, że mi go nie brakuje, jednak w tym programie Szymon Majewski przekroczył wszelkie granice przyzwoitości – mówi posłanka Hojarska. – Pokazał mnie z sierścią na dekolcie, a ja dekolt mam ładny, na pewno się w tym miejscu nie depiluję. Na dodatek zrobił ze mnie głupią, prostacką babę, z której głowy wydobywają się, jak z jakiegoś wulkanu, kłęby dymu.

Posłanka Samoobrony chce zaproponować Majewskiemu spotkanie.

– Zupełnie mnie nie zna. Niech się ze mną spotka, porozmawia. Zobaczy wtedy, że nie jestem taka, jaką mnie zaprezentował w swoim programie. Powtórzę mu wówczas mądrości mojej babci, która dożyła blisko 100 lat: że po naukę się jeździ do miasta, a po rozum na wieś. Podejrzewam, że Szymon Majewski nigdy na wsi nie był, a jeżeli już, to bardzo dawno i niezwykle krótko – dodaje posłanka.

Jej zdaniem, na podobny krok co ona, czyli zaskarżenie Majewskiego do sądu decyduje się niezwykle częsty bohater „Szymon Majewski show”, Andrzej Lepper, szef Samoobrony.

– Z tego co wiem, to przewodniczący Lepper nie ogląda tych programów. Jednak gdy mu powiedziałam, polecił sprawdzić swoim prawnikom, czy nie zostały w nich naruszone jego dobra osobiste i nie został ośmieszony w podobny sposób jak ja – wyjaśnia Hojarska.

Andrzej Chmielewski

 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.