Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26752 miejsce

Nie masz biletu na Euro 2012? Stadiony możesz obejrzeć w internecie!

Stadiony w Polsce i na Ukrainie, na których odbędą się mecze Euro 2012, można już obejrzeć w sieci!

Sonda

Będziesz oglądał mecze Euro 2012?

Stadion Narodowy / Fot. Mapy Google (Street View)Nie masz biletu na Euro 2012? Nie masz możliwości dostać się tam w żaden sposób? Nic nie szkodzi! Jeżeli chcesz dokładnie przyjrzeć się stadionom Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie, możesz to zrobić bezpośrednio z sieci!

Google udostępnił panoramy stadionów, na których odbędą się mecze Euro 2012. Wszystko działa w ramach usługi Street View. Możemy przybliżać i oddalać, a także przesuwać obraz, co daje namiastkę tego, jakbyśmy rzeczywiście tam byli. Do tego dochodzi oczywiście możliwość obejrzenia wszystkich szczegółów, bo który kibic oglądając interesujące zmagania piłkarzy, będzie np. zastanawiał się jak jest zbudowany konkretny stadion?

Który stadion chciałbyś zobaczyć?


Masz je na wyciągnięcie myszki.

Stadiony na których odbędą się mecze Euro 2012 w Polsce:

Stadion Narodowy / Fot. Mapy Google (Street View)Stadion Narodowy

Stadion Miejski w Poznaniu

Stadion Miejski we Wrocławiu

PGE Arena w Gdańsku


Stadiony na których odbędą się mecze Euro 2012 na Ukrainie:

Stadion Olimpijski w Kijowie / Fot. Mapy Google (Street View)Stadion Olimpijski w Kijowie

Donbass Arena w Doniecku

Metalist Stadium w Charkowie

Arena Lwów we Lwowie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nazwa stadion pochodzi z języka starogreckiego. Termin στάδιον (stadion) był jednostką miary długości używaną w starożytnej Grecji i równej 600 stopom. Bieżnia greckich stadionów miała długość równą 1 stadionu.
Reasumując to nie są stadiony tylko areny futbolowe.
PS. Prośba do Pana Vincenta: Panie Ministrze proszę utrzymywać stadiony za podatki takich obywateli jak Pan Marcin. Ja do tych budowli nie chcę się dokładać. W ramach łaski mogę partycypować w kosztach ich rozbiórki lub zmiany przeznaczenia na np. targowiska;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli pan twierdzi że areny na EURO powinny być budowane z bieżniami i infrastrukturą lekkoatletyczną to mówię że pisze Pan bzdury. Nic nie napisałem natomiast o tym jak Narodowy został zaprojektowany i wybudowany. Ani ja, ani podejrzewam żadem z kibiców piłkarskich nie wyobraża sobie oglądania spotkań piłki nożnej zza jakieś bieżni. Stąd moje podejrzenia że nigdy Pan na meczu nie był bo w przeciwnym wypadku wiedziałby Pan o czym mówię.
a to jak stadiony zostały wybudowane i zaprojektowane to inna sprawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marcinie! Nie zna mnie Pan i tym samym wprowadza Pan innych w błąd co do mojej osoby!!!
Natomiast ja podejrzewam, że Pan nie był na głównej arenie w Polsce tj. na Stadionie Narodowym bo w przeciwnym wypadku nie wypisywałby Pan takich dyrdymał. Dlatego informuję Pana, że pierwsze rzędy na Stadionie Narodowym zostały wyłączone ze względu na słabą widoczność (!!) natomiast komentatorzy sportowi ze swoich miejsc muszą pracować z pomocą lornetek!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Witoldzie widać nie jest Pan piłkarskim kibicem a już na pewno nie był Pan nigdy na meczu. Budowanie obiektów wielofunkcyjnych z myślą o rozgrywkach piłkarskich jest z punktu widzenia widza beznadziejnym pomysłem. W całej Europie buduje sie piłkarskie obiekty tak aby widzowie mogli siedzieć jak najbliżej murawy boiska a nie w oddali przedzieleni bieżniami i innym wyposażeniem stadionu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta nazwa stadiony to jest trochę na wyrost. Stan faktyczny w Polsce jest taki, że są to boiska z widownią. Ukraińcy byli mądrzejsi i wybudowali w stosunku 50% do 50%. Tym samym mają dwa stadiony tj. obiekt z boiskiem, BIEŻNIĄ oraz widownią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.