Facebook Google+ Twitter

"Nie mażę się, ale marzę o...", czyli pomóż zorganizować bal prawdziwych superbohaterów

Rodzice niepełnosprawnych dzieci to cisi superbohaterowie. Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością "Potrafię Więcej" chce zorganizować dla nich bal. Potrzebne jest Twoje wsparcie.

 / Fot. mat. Stowarzyszenia "Nie mażę się, ale marzę o tym, żeby któregoś dnia założyć wieczorową suknię, garnitur i zatańczyć na prawdziwym balu". - Organizując Bal Superbohaterów chcielibyśmy spełnić marzenie zmęczonych matek i ojców, uhonorować ich oraz podziękować wszystkim pracownikom, darczyńcom, przyjaciołom za wytrwałość, wieloletnie wsparcie - czytamy w opisie projektu na stronie wspieram.to, gdzie organizowana jest zbiórka.

 / Fot. materiały Stowarzyszenia Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością "Potrafię Więcej" prowadzi kampanię społeczną "Nie mażę się, ale marzę o...", która ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu rodzin z niepełnosprawnym dzieckiem. Zwraca też uwagę na prawdziwych bohaterów - rodziców. Kiedy dziecko wymaga specjalistycznej opieki, uwagi, rehabilitacji, leczenia, rodzice stają się suberbohaterami, pokonują wszystkie trudności i rezygnują z własnych marzeń, wolnego czasu i życia towarzyskiego, a często także z pracy zawodowej.

 / Fot. materiały Stowarzyszenia "Rodzice dzieci ze złożoną niepełnosprawnością każdego dnia pokonują maraton. W tym codziennym biegu po zdrowie swoich dzieci nie znajdują chwili na realizację własnych potrzeb. Wskakując rano w wygodne spodnie zapominają o sobie, swoich potrzebach i tylko po cichu marzą, bojąc się wypowiadać myśli" - czytamy na stronie zbiórki. Właśnie dla nich, a także dla darczyńców, zorganizowany ma być wspaniały bal, na którym superbohaterowie poczują się wyjątkowo.

Choć wydawać by się mogło, że potrzebna do zebrania kwota nie jest astronomiczna - 22 tys. zł - na razie udało się zebrać jedynie 16 procent.  / Fot. materiały Stowarzyszenia Żeby wesprzeć bal, wystarczy wpłacić dowolną kwotę. Pieniądze można wpłacać do 4 stycznia 2015. Można to zrobić poprzez platformę wspieram.to.

Więcej informacji znajdziecie także na Facebooku i na stronie projektu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.