Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11952 miejsce

Nie oczekuję czerwonych dywanów - wywiad z Mateuszem Krautwurstem

Współautorzy: Filip Chochół

Idzie własną ścieżką i ma nadzieję, że będzie temu wierny do końca swoich muzycznych dni. Jak przyznaje, jedni uważają go za idiotę, inni za zdolnego artystę. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Mateusz Krautwurst.

Mateuszem Krautwurst był gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" / Fot. Filip ChochółOd sześciu lat śpiewa w zespole The Positive i w tym czasie wystąpił też w wielu programach telewizyjnych, m.in. "Szansie na sukces", "Fabryce gwiazd" czy ostatnio - "The Voice of Poland". Mimo że nie żałuje swoich decyzji o udziale w tych produkcjach, przyznaje, że żaden młody wokalista nie ma ochoty brać udziału w takich wyścigach, ale jest to konieczne ze względów promocyjnych.

Po dyskusji, w jaką wdał się z Anią Dąbrowską podczas jednego z odcinków muzycznego show TVP2, został okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem programu. Zbigniew Hołdys przyznał, że gdyby nie ten incydent, być może Mateusz Krautwurst wygrałby "The Voice of Poland". Jednak mimo że to nie on został zwycięzcą, otworzyło się przed nim teraz wiele drzwi i otrzymuje mnóstwo nowych propozycji.

Wokalista Mateusz Krautwurst gościł w redakcji W24 / Fot. Filip ChochółOkazuje się, że muzyka nie jest jego jedyną pasją - niecały rok temu wydał swoją debiutancką powieść "Pojednanie. Składanie do całości". "Jeśli pewne plany się zrealizują, być może będę głównie pisał" - przyznaje wokalista. Próbował też swoich sił w dziennikarstwie, ale uznał, że nie jest w tym najlepszy.

Choć nie twierdzi, że jest wybitny, uważa, że ma sporo do zaoferowania i często przez to wielu zarzuca mu brak pokory. On sam zdaje sobie sprawę z tego, że brakuje mu dystansu do pewnych rzeczy, a czasem zastanawia się - jak wyglądałoby jego życie, gdyby był zdolniejszy.

Obejrzyj cały wywiad z Mateuszem Krautwurstem:

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

dzasta
  • dzasta
  • 21.02.2012 00:30

Ten wywiad pokazuje jaki jest Mateusz i ile ma do zaoferowania. Elokwentny i inteligentny człowiek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kinga Tolińska
  • Kinga Tolińska
  • 07.02.2012 16:19

jest beznadziejny.. ma parcie na szkło nic więcej.... i tak nic nie osiągnie

Komentarz został ukrytyrozwiń
as.
  • as.
  • 02.02.2012 12:55

Mateusz ma bardzo barwny język, świetnie wszystko obrazuje, ciekawe porównania, widać te zadatki na dziennikarza ;)
Ale mam jedną uwagę, Michał- wydaje mi się, kiedy na Ciebie patrzę, że wyglądasz tak, jakbyś bał się, że Twój rozmówca czymś Cię "zagnie", trzymasz się szablonu. Mateusz mówi o jednym, jakimś ciekawym temacie, który mógłbyś rozwinąć, zadać do tego jakieś pytanie, a Ty przeskakujesz do innego tematu, jakbyś w ogóle nie wysłuchał tego, co mówi Ci rozmówca. Kiwasz głową, nie wiem czy to taki odruch, ale to po prostu wygląda, jakbyś się bał. Trzeba okazać, że się słucha, a tu jednak wyglądasz na sztywnego. Widać, że masz wiele do zaoferowania, jednak wsłuchaj się w to, co mówi Twój rozmówca, a wywiad mógłby być jeszcze ciekawszy ;) Nie bierz tego za jakieś ukłucie w Twoją stronę, tylko dobrą radę ;) powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
fanka
  • fanka
  • 25.01.2012 10:40

melo: dlaczego uważasz że Mateusz jest niesympatyczny?

Komentarz został ukrytyrozwiń
melo
  • melo
  • 25.01.2012 08:50

Bardzo ciekawy artysta. Obiecujący głos. Ma chłopak talent. Ale ma w sobie coś... coś tak niesympatycznego, że niestety ciężko mu będzie się odnaleźć na polskiej scenie muzycznej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.!
  • S.!
  • 22.01.2012 23:24

Jejesli chodzi o ten pechowy hymn to w wywiadzie padla odpowiedz. To ze popelnil jeden blad nie czyni z niiego zlego artysty. Sjuz nie raz udowodnil ze to bylo jakis niefart wykonujac piosenki i tworzac muzyke udowodnil ze ma talent i umiejetnosci!

Komentarz został ukrytyrozwiń
quantalaki
  • quantalaki
  • 22.01.2012 18:13

Czy rzeczywiście uważacie że on ma wiele do zaoferowania? To czemu hymnu nie umiał zaśpiewać jeżeli super śpiewa i wogóle?

Komentarz został ukrytyrozwiń
kajhuikajh
  • kajhuikajh
  • 22.01.2012 14:35

Cudowny wywiad, z przyjemnościa sie oglada, michal, coraz lepiej! brawo!!!! A krautwurst mądy czlowiek, swietnie przedstawiony w wywiadzie, widac, ze jest prawdziwy w tym co robi