Facebook Google+ Twitter

Nie PiS i nie PO - nowa partia Kluzik-Rostkowskiej

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-11-15 12:24

W rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" Joanna Kluzik-Rostkowska wytyka błędy obecnej formacji rządzącej i mówi o swojej koncepcji nowego ugrupowania politycznego.

Joanna Kluzik-Rostkowska mówi, iż Polsce potrzebna jest silna partia opozycyjna. Posłanka jednak nie chce otwarcie deklarować zamiaru powołania nowej partii politycznej - jak mówi "nowa formacja to wielka możliwość działania, ale też olbrzymia odpowiedzialność wobec osób, które do takiej współpracy się zaprasza". Kluzik-Rostkowska nie chce również przedstawiać żadnych podstaw programowych swojego potencjalnego ugrupowania. Twierdzi, że by móc stworzyć program, trzeba najpierw wypytać "szczegółowo samych zainteresowanych, jakich zmian oczekują".

Posłanka mówi, że dziś najważniejsza jest "realna deregulacja gospodarki, aktywna polityka proinwestycyjna, postawienie na innowacyjność - choćby cyfryzacja i zmniejszenie obciążeń administracyjnych przedsiębiorców". Tego wszystkiego nie możemy według niej oczekiwać od Platformy Obywatelskiej. Jak twierdzi Kluzik-Rostkowska, PO utrzymuje wysokie pozycje w sondażach, tylko dlatego, że jest "antyPiS-em". Sama posłanka deklaruje, że ona miałaby odwagę prowadzić "inną politykę".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jedyne co trzeba przyznać do Kluzik ma duże fory w TVN , w końcu pani MO Monika Olejnik i ona to dwie psiapsiółki.

W ostateczności nowa partia przyłączy się do nowej partii Polikota . Przyjezdne państwo najważniejsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 15.11.2010 15:25

"Polityka proinwestycyjna,innowacyjność,deregulacja gospodarki..."a tak po chłopsku,łopatologicznie,to oprócz lania wody, to o co chodzi tej pani?ktoś wie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.