Facebook Google+ Twitter

"Nie pójdziemy na emeryturę" - Ziobro i Kurski złożyli odwołanie

Trzech wyrzuconych z PiS posłów złożyło odwołanie do Komitetu Wyborczego partii. W rozmowie z dziennikarzami TVN24, Zbigniew Ziobro powiedział, że jeśli decyzja Komitetu PiS będzie negatywna, to ani on, ani Kurski i Cymański nie zamierzają wycofać się z polityki.

 / Fot. PAP/Grzegorz Jakubowski"Odwołaliśmy się od decyzji Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości" - tak były minister sprawiedliwości rozpoczął rozmowę z dziennikarzami TVN24. Ziobro oraz dwóch jego kolegów zostało wyrzuconych w piątek, 4 listopada br., z partii.

Były minister sprawiedliwości, na pytanie o możliwość powrotu do partii, odpowiedział, że na siłę nic nie da się zrobić. Zarówno Zbigniew Ziobro, jak i Jacek Kurski oraz Tadeusz Cymański, liczą na pozytywną decyzję ws. odwołania. Jednocześnie posłowie zaznaczają także, że jeśli będzie ona negatywna, to nie zamierzają kończyć z polityką. "Jesteśmy młodzi, ale już bardzo doświadczeni, w najlepszym wieku, kiedy już rozumiemy politykę" - powiedział dla TVN24 Zbigniew Ziobro.

Wykluczeni z PiS dodali także także, że są jeszcze na tyle młodzi, że starczy im sił na dalszą pracę. Były minister sprawiedliwośći zaznaczył: "Mamy siłę i chęci, żeby "wiosłować"".

Źrodło: TVN24Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

I slusznie! Na emeryturę powinien udać się pan prezes. Każdy polityk, który sześć razy z rzędu przegrałby wybory/a to zapewne nie koniec/ zostałby przeniesiony w stan spoczynku emerytalnego /np pomostówka/ Wina pana prezesa za przegrane wybory jest ewidentna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
 • wojsik
 • 06.11.2011 11:19

Żoliborskiemu,przegranemu po raz 6-ty,zfrustrowanemu nazywanemu też COEUR DE PEOPLE [fr. serce ludu] Prezesowi polecam wierszyk popularny wśród warszawskich żuli:
JEŻELI MASZ DOŚĆ ŻYCIA
I ŚWIAT STAJE SIĘ PIEKŁEM
WSADŻ GŁOWĘ DO KIBLA
I PRZYKRYJ SIĘ DEKLEM !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gośc
 • Gośc
 • 05.11.2011 23:17

Jakby mieli zasuwać przy ciężkiej fizycznej pracy ,...jak bardzo duża część Polaków ,..to by szybko skorzystali z "EMERYTURY"

Komentarz został ukrytyrozwiń
bs
 • bs
 • 05.11.2011 22:39

Dzisiaj na Politechnice Warszawskiej odbył się VI Kongres Obywatelski. Tematem spotkania była przyszłość i rozwój edukacji. Nie znalazłam nic w temacie, a szkoda, bo to ważny i potrzebny temat. Gościem honorowym otwierającym kongres był prezydent Bronisław Komorowski.
Trochę się pozmieniało i może trzeba spojrzeć trochę dalej. Są chodliwe tematy, ale są też ważne dla naszej przyszłości. Szkoda, że redakcja o nich zapomina.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zenek z Kieleckiego
 • Zenek z Kieleckiego
 • 05.11.2011 21:58

Pan Ziobro w 2060 roku zostanie naszym prezydentem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 05.11.2011 21:44

To może na pomostówkę ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 05.11.2011 20:22

Za późno na przeprosiny , bo mleko już się rozlało

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zbigniewie, odpisałem na Pańską wiadomość. Proszę o cierpliwość - redaktorzy dyżurni mają też inne obowiązki, oprócz moderacji:) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy Panowie wykluczeni są tacy naiwni, że wierzą w zmianę decyzji?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 05.11.2011 20:18

Recenzję wrzuciłem w nocy mając nadzieję, że ukaże się ona w dniu urodzin Jose Carerasa, ale widocznie Ziobro i jego drużyna to lepsi artyści... przynajmniej wedle moderatora. Cóż, bliższa koszula ciału.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.