Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17346 miejsce

"NIE POKAZUJ SZEFOWI" JAK PRZETRWAĆ W KORPORACJI I NIE ZWARIOWAĆ?

Premiera książki Anny Gołębickiej „NIE POKAZUJ SZEFOWI”. JAK PRZETRWAĆ W KORPORACJI I NIE ZWARIOWAĆ.

 / Fot. Sophisti BOOKSKażdą mniejszą i większą korporacją rządzą te same mechanizmy. Jeśli zrozumie się tę grę, łatwiej będzie ją wygrać. Swoistą mapą (ale nie GPS-em) jest książka Anny Gołębickiej „Nie pokazuj szefowi. Jak przetrwać w korporacji i nie zwariować”, którą można kupić w księgarniach w całej Polsce.

Debiutancka książka Anny Gołębickiej to lekki, nowoczesny poradnik pozytywnego myślenia o sobie, swojej pracy, ludziach i miejscu. To pozycja dla tych, i o wszystkich, którzy pracują w dużych i małych firmach i każdego dnia borykają się z korporacyjną rzeczywistością: brakiem czasu, nadmiarem pracy, niezrozumiałymi zasadami, dziwnymi decyzjami i mailami z ukrytymi osobami w kopii.

Autorka, która sama wiele lat pracowała dla dużych korporacji (CANAL+, TVN), w dowcipny sposób udowadnia, że każda firma rządzi się podobnymi zasadami, a pracownicy wszędzie stoją przed podobnymi dylematami. By w korporacji wieść dobre, niefrustrujące życie i budować swoja silną markę trzeba jedynie zrozumieć zasady, zachować dystans, nastawić się pozytywnie i dobrze wykonywać swoją pracę.

- Od przeczytania tej książki zależeć będzie, czy praca w korporacji będzie kolejną podróżą, sztuką przetrwania czy wręcz piekłem. Pozycja dla miłośników książek survivalowych oraz sztuki przetrwania w ekstremalnych warunkach środowiska dla życia normalnego śmiertelnika, któremu w trakcie jej lektury może nawet przypomnieć się szkolna lektura Boskiej komedii Dante Alighieria, a przynajmniej pierwszej jej części, czyli Piekła – mówi Andrzej Sadowski, założyciel i prezydent Centrum im. Adama Smitha.

Jak dobrze przejść rekrutację, kiedy zachować czujność, jak nie dać się sprowokować, jak zrobić dobre wrażenie, jak się ubierać, a jak absolutnie nie, jak ważne jest ustalenie zasad na początku, jak panować nad czasem, jak być marką i dobrze zarządzać swoimi wadami i zaletami. To tylko nieliczne ze 100 kwestii poruszonych w książce.

- „Nie pokazuj szefowi. Jak przetrwać w korporacji i nie zwariować” to książka o fałszywych przyjaciołach, dobrych butach, wyjazdach integracyjnych, facebooku, romansach w pracy, dystansie, urlopach, szacunku do innych, prawdzie dyplomatycznej i dobrze rozumianej asertywności. Zostawaniu po godzinach, względności bogactwa, intuicji, pokorze, dziwnych zadaniach i trudnych szefach, którzy mają swoich szefów – wylicza autorka, Anna Gołębicka.

Książka „Nie pokazuj szefowi. 100 rad jak dobrze żyć i odnieść sukces w korporacji” ukazała się nakładem wydawnictwa SOPHISTI BOOKS i jest dostępna m.in. w sieciach Empik, Matras i w księgarniach internetowych. Sugerowana cena detaliczna to 34 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Drobna literówka w tytule.

Komentarz został ukrytyrozwiń

pokzować to ja mogę, a co , ktoś mi zabroni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.